Ekranizacja Głębi Challengera - kup na TaniaKsiazka.pl

Ekranizacja Głębi Challengera to doskonała wiadomość dla wszystkich fanów popularnej powieści autorstwa Neala Shustermana. Poza tym to nie lada gratka także dla wielbicieli produkcji młodzieżowych. Ponieważ książka skierowana jest właśnie do tej grupy odbiorców, również adaptacja przypadnie do gustu nieco młodszym widzom. Niemniej jednak nawet ci starsi z pewnością znajdą w tej historii coś dla siebie. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze ze wspomnianym tytułem, koniecznie nadróbcie zaległości. Zwłaszcza jeśli w przyszłości macie zamiar obejrzeć serial! Tymczasem my z przyjemnością podzielimy się dziś z Wami informacjami, które obiegły już sieć.

Ekranizacja Głębi Challengera - kup na TaniaKsiazka.pl

Ekranizacja Głębi Challengera – kilka informacji

Prawa do adaptacji wspomnianej powieści nabył Disney+. Na razie jednak nie wiadomo, czy będzie to pełnometrażowy film, czy jednak serial. Nie wiemy również, czy będzie to wersja aktorska, czy może jednak platforma zdecyduje się na animację. Natomiast faktem jest, że scenariuszem do produkcji zajmie się Will McCormack. Warto tutaj wspomnieć, że scenarzysta ma na koncie sukces związany m.in. z takimi produkcjami jak: Celeste i Jesse – Na zawsze razem czy Toy Story 4. Jeśli tylko pojawi się więcej informacji na temat ekranizacji Głębi Challengera, od razu się nimi z wami podzielimy.

O czym zaś opowiada sama historia? Jest to opowieść o nastolatku, którego dopada choroba psychiczna. U chłopaka zaczynają pojawiać się halucynacje i paranoje, które utrudniają jego codzienne funkcjonowanie. W związku z tym to także przenikliwie wstrząsająca historia człowieka, który żyje w dwóch różnych światach. Bohater doświadcza różnych wizji i trudno mu w pewnym momencie odróżnić rzeczywistość od fikcji.

Caden Bosch aktualnie jest uczniem liceum. Został obdarzony niezwykłą wrażliwością do świata artystycznego i z wielkim oddaniem realizuje swoją pasję. Choroba postępuje i jego rzeczywistością coraz częściej staje się fikcyjna misja, badająca Głębię Challengera. Jest to najgłębiej położone miejsce Rowu Mariańskiego. Poza tym chłopiec staje się świadomy swojej przypadłości. Wie, że coraz bardziej realny świat staje się mu obcy. Najbliższe otoczenie również zauważa, że z Cadenem dzieje się coś niepokojącego. Z tego powodu ich zmartwienie staje się coraz większe. W końcu nastolatek trafia do szpitala psychiatrycznego, gdzie otrzymuje opiekę profesjonalistów. Tym samym misja badająca Rów Mariański przenosi się w szpitalne realia.

Dajcie znać, czy ekranizacja Głębi Challengera to projekt, na który będziecie czekać. Tymczasem książkę Neala Shustermana znajdziecie tutaj. Czytaliście?