Erotyczne książkowe nowości – sprawdźcie!

Erotyczne książkowe nowości to zestawienie, które zainteresuje wszystkie wielbicielki tego typu literatury. Poza tym powody do zadowolenia mają również czytelniczki, które są miłośniczkami książek dla kobiet. Wśród prezentowanych dziś pozycji znajdziecie gorące nowości, które rozpalą do czerwoności Waszą wyobraźnię. Są wśród nich międzynarodowe hity, które w błyskawicznym tempie zyskały popularność na całym świecie. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić was, byście usiadły wygodnie i zapoznały się z dzisiejszym zestawieniem. Koniecznie też dajcie nam znać, czy któraś pozycja wpadła wam szczególnie w oko. Jesteśmy bardzo ciekawi!

Erotyczne książkowe nowości – sprawdźcie!

Erotyczne książkowe nowości

Gracz Vi Keeland

Gracz - kup na TaniaKsiazka.plNiektórzy faceci są po prostu bezczelni, aroganccy, zawadiaccy i pewni siebie w ten niezwykle irytujący sposób, który kojarzy każda kobieta. Ale przy tym… jakże seksowni. Taki jest Brody Easton. Typowy gracz – przystojny, szalenie męski, a tupet to jego drugie imię. Z przyjemnością i premedytacją bierze udział w swoistej grze, w której stawką jest dziki seks. Krótkoterminowy cel? Panienka do łóżka.

Delilah, początkująca dziennikarka sportowa po raz pierwszy spotyka Brody’ego w męskiej szatni. Zawodnik jeszcze przed rozpoczęciem wywiadu zdecydował się odsłonić wszystkie karty. I to dosłownie. Ponieważ nieprzewidywalny i bezpruderyjny, zrzucił przed nią ręcznik przepasający jego biodra. Przed obiektywem. Trudno stwierdzić czy liczył na flirt, czy po prostu chciał zaliczyć. Ale jedno wiadomo – Brody się nie patyczkuje. Znajomość rozpoczęta w taki sposób może potoczyć się różnie.

Ring Girl K.N. Haner

Ring Girl - kup na TaniaKsiazka.plGłówną bohaterką powieści jest Eden, silna, atrakcyjna i przede wszystkim pewna siebie dziewczyna. Na pozór wiedzie ona beztroskie studenckie życie z dala od domu. Tym samym mieszka w Nowym Jorku i chce korzystać z życia, niczego nie żałując. Skrywa jednak w sobie traumatyczne doświadczenia z dzieciństwa, które karzą jej trzymać się jak najdalej od ringu i bokserskiego świata. Nie sądziła jednak, że jedno wyjście na Galę Mistrzów wywróci jej życie do góry nogami. Całkiem przez przypadek dwójka dawnych znajomych ponownie się spotyka. Okazuje się, że były wychowanek jej ojca, z chłopca, stał się prawdziwym mężczyzną. Maszyną do zabijania.

Logan „Dante” Johnson żyje pod kloszem. Mimo iż jest silny i nieugięty, nie potrafi sprzeciwić się własnemu ojcu. Jednak spotkanie z żywiołową Eden przypomniało mu, że życie to nie tylko zakazany i nakazy oraz dyscyplina.

Czy tajemnice, które skrywają przed sobą, przeszkodzą im w drodze do szczęścia? Czy odnajdą się w świecie, który oboje równie mocno kochają, co nienawidzą? Ponieważ ona jest córką byłego Mistrza Świata w boksie. On natomiast jest pretendentem do tytułu.

 Too Late Colleen Hoover

Too late - kup na TaniaKsiazka.plAsa prowadzi nielegalny biznes, jest obsesyjnie zakochany w Sloan. W związku z tym nie cofnie się przed niczym, by zniszczyć każdego, kto choć spróbuje stanąć między nimi. Sam natomiast pogrąża się w uzależnieniu od imprez, narkotyków i seksu. Poza tym Sloan jest gotowa znieść wiele, nawet jeśli ceną jest jej godność. Tkwi w toksycznym związku, by zapewnić opiekę niepełnosprawnemu bratu. Z tego powodu jest stale obserwowana i musi być Asie posłuszna. Straciła nadzieję, że mogłaby się z tego piekła wyzwolić.

Jednak życie rzuca jej kolejne wyzwanie – stawia na jej drodze Cartera. Dziewczyna obawia się go, ale nie jest w stanie mu się oprzeć. Rozpoczyna się ryzykowna gra, w której nie ma miejsca na błąd, a stawką jest życie nie tylko Sloan.

 Zranione uczucia, druga część Prostego układu K.A. FigaroZranione uczucia - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Prosty układ pomiędzy Łucją a Dymitrem przestał być opartym na niezobowiązującym gorącym seksie. Pojawiły się bowiem uczucia, może nie do końca uświadomione, które zaburzają proste zasady. Tym samym Igor nieźle namieszał Łucji w głowie i dziewczyna sama już nie wie, co o tym wszystkim sądzić. Los jednak bywa przewrotny i szykuje parze nie lada niespodziankę, która może wywrócić życie Łucji i Dymitra do góry nogami.

 Seksowny kłamca Christina Lauren

Seksowny kłamca - zobacz na TaniaKsiazka.plLondon Hughes bardzo pasuje taki styl życia: surfowanie, praca w barze, spotkania z przyjaciółmi oraz powolne dojrzewanie do tego, co chciałaby robić w życiu po studiach. W związku z tym wszystko doskonale się układa, zgodnie z brakiem planu. Jednak, kiedy pewnego ranka wielka fala zwala ją z deski, a wieczorem zalotny uśmiech Luke’a Suttera znów zwala ją z nóg, London lekko zbacza z kursu. Fakt, chłopak to typowy podrywacz, ale… „Dlaczego nie – przecież to tylko jedna noc” – szepcze jej do ucha uporczywy głos.

Ze swojej strony Luke od tak dawna przeszedł na tryb automatycznego podrywu, że rzadko już przystaje, by zastanowić się nad swoim postępowaniem. Jednak po wspaniałej nocy z London uświadamia sobie, że od czasu katastrofy ostatniego związku, nie steruje swoim postępowaniem, lecz płynie tam, gdzie zaniesie go prąd. Z London jednak pragnie czegoś więcej.

Kusząca pomyłka Vi Keeland

Kusząca pomyłkaRachel i Caine poznali się w pubie, choć „poznali” to za dużo powiedziane. Ponieważ podczas ich pierwszej rozmowy Rachel wykrzyczała, co myśli na temat jego kłamstw i rozbuchanego ego. Nie miał problemu z tym, żeby uwieść jej przyjaciółkę, zapomniał tylko powiedzieć, że jest żonaty. W związku z tym zasłużył sobie na wszystkie ostre słowa, które usłyszał od Rachel. Chociaż nie do końca… Okazało się bowiem, że zaszła pomyłka.

Rachel miała nadzieję, że sprawa pójdzie w zapomnienie i nigdy więcej nie spotka przystojnego nieznajomego z pubu. Aż do następnego ranka, gdy dowiedziała się, że jest on nowym profesorem, a ona jego asystentką. Co może zwiastować taki początek tej znajomości?