O tym, że Netflix wykupił prawa do ekranizacji kolejnej książki Jenny Han, wiemy już od jakiegoś czasu.  P.S. Wciąż cię kocham to kontynuacja losów Lary Jean, znanej szerszej publiczności z przeniesionej na mały ekran bestsellerowej powieści dla młodzieży Do wszystkich chłopców, których kochałam. Film To All the Boys: P.S. I Still Love You na platformie streamingowej będzie można obejrzeć tuż przed Walentynkami, 12 lutego 2020 roku.

Filmowy sequel Do wszystkich chłopców, których kochałam przed Walentynkami

Producenci podzielili się tą wiadomością na Instagramie:

Seria O Chłopcach Jenny Han podejmuje temat pierwszej miłości. Życia jej bohaterów są pełne dylematów i sercowych rozterek.  To książki, które wzruszają i bawią. Być może właśnie dlatego tak chętnie sięgają po nie też starsi czytelnicy.

Główną bohaterkę, Larę Jean poznajemy, gdy ma 16 lat. Dziewczyna ma nietypowy sposób na to, żeby radzić sobie z zawodami miłosnymi. Pisze listy do chłopaków, których kochała. Nie wysyła ich, a chowa w pudełku na kapelusze. Jednak pewnego dnia okazuje się, że wszystkie 5 listów, które napisała, zostały wysłane do adresatów. W życiu nastolatki zapanuje chaos. Właśnie ten chaos doprowadzi ją do prawdziwej pierwszej miłości.

P.S. Wciąż cię kocham jest kontynuacją opowieści o Larze Jean i Peterze. Ich uczucie zostaje wystawione na próbę.

Zawsze i na zawsze – finał historii już jesienią w księgarniach!

Zawsze i na zawsze - okładka książkiTo jeszcze nie koniec wiadomości, które z pewnością ucieszą wszystkich fanów tej serii. Trzeci, finałowy tom tej powieściowej serii o pierwszej miłości – Zawsze i na zawsze – jesienią pojawi się w księgarniach. Jesteście ciekawi, co tym razem czeka główną bohaterkę?

Zgodnie z zapowiedzią książki przygotowaną przez Wydawnictwo Kobiece wiemy, że związek Lary i Petera będzie musiał zmierzyć się z kolejnymi przeciwnościami. Oboje kończą liceum, zatem będą stać przed wieloma decyzjami, które mogą zaważyć na ich przyszłości. Być może Lara i Peter będą musieli się rozdzielić. Z różnych stron pojawiają się rady, że rozstanie mogłoby się okazać najlepszym wyborem. Czy każda pierwsza miłość musi się skończyć, właśnie dlatego, że nazywamy ją „pierwszą”?

Zawsze i na zawsze zamykająca serię O Chłopcach pojawi się w księgarniach 27 listopada, ale już dziś możecie zamówić swój egzemplarz tutaj. Netflix już zapowiedział, że w przyszłości możemy się spodziewać filmu opartego także na tej powieści Jenny Han.