ErotykiKonkursy książkowePolecamy

Zostań Niegrzeczną Autorką – konkurs literacki Wydawnictwa Kobiecego

Zostań Niegrzeczną Autorką - konkurs literacki Wydawnictwa Kobiecego Zostań Niegrzeczną Autorką

Lubisz czytać niegrzeczne książki i z wypiekami na twarzy śledzić elektryzujące losy namiętności pięknych kobiet i przystojnych mężczyzn? A co powiesz na to, żebyś teraz sama wcieliła się w rolę pisarki, która stworzy rozgrzewającą historię z pieprzykiem? Wyobraź sobie, jak setki tysięcy kobiet w całej Polsce przygryzają wargi i wachlują zarumienione dekolty, trzymając w ręku Twoją powieść. I zamień to wyobrażenie w rzeczywistość! Zostań Niegrzeczną Autorką! Weź udział w konkursie literackim Wydawnictwa Kobiecego i napisz oszałamiającą, seksowną książkę, która masowo rozszerzy źrenice czytelniczek!

Zostań Niegrzeczną Autorką! Idź do WydawnictwoKobiece.pl >>

Zostań Niegrzeczną Autorką

Jeśli nie piszesz – zacznij, jeśli piszesz do szuflady – stwórz gorący tekst, a jeśli masz już napisaną książkę, koniecznie wyślij ją na konkurs literacki do Wydawnictwa Kobiecego! Główny temat? Bad Girl! Na pewno doskonale wiesz, jakie cechy powinna posiadać rasowa niegrzeczna dziewczyna. Silny charakter, ogniste usposobienie, intelekt ostry jak brzytwa, piękne zmysłowe ciało i spojrzenie, które potrafi rzucić do jej stóp każdego mężczyznę. Jeśli masz w  głowie obraz twardej sztuki, która doskonale wie, czego chce od życia i bez zatrzymania dąży do celu, ubierz ją w atrakcyjne słowa i wykreuj dla niej elektryzującą opowieść.

Zostań Niegrzeczną Autorką! A gdy już postawisz ostatnią kropkę nad i-ntrygującym zakończeniem, koniecznie stań do rywalizacji z innymi debiutantkami!

Wydawnictwo Kobiece czeka na historię:

  • W pełni autorską, od początku do końca wymyśloną i napisaną tylko przez Ciebie.
  • Która jest Twoim literackim debiutem.
  • W której występuje motyw przewodni konkursu – postać charakternej Bad Girl.
  • Oryginalną, nigdzie wcześniej niepublikowaną (ani w formie papierowej, ani elektronicznej), wolną od wad prawnych, która nie znalazła się nigdy pod żadną postacią w internetowej przestrzeni.
  • O objętości nie mniej niż 8, lecz nie więcej niż 10 arkuszy wydawniczych (1 arkusz wydawniczy = 40 tysięcy znaków).
  • Która nie jest plagiatem i nie opiera się na żadnej istniejącej powieści, nie powiela znanych motywów i wątków, nie może być pomylona z żadnym innym tekstem.
  • Wywołująca silne emocje, porywającą, rozpalającą zmysły, nieokiełznaną i wyjątkową – zupełnie jak Ty!

Masz czas do 31 maja 2021 (do 23.59). Zabieraj się do pracy, przecież Twoja głowa aż płonie od pomysłów!

Zostań Niegrzeczną Autorką – szczegóły

Biorąc udział konkursie, czeka Cię nie tylko ogromna radość tworzenia, ale również atrakcyjne nagrody! Zwyciężczyni podpisze bowiem umowę z Wydawnictwem Kobiecym i dołączy do niepowtarzalnej grupy Niegrzecznych Autorek.

Gotowy debiut wyślij na adres niegrzeczneksiazki@gmail.com, w tytule wpisując Bad Girl. Do wiadomości prosimy o dodanie informacji: „Wyrażam zgodę na udział w konkursie na powieść Bad Girl i akceptuję regulamin konkursu„.

Na bieżąco śledź kanały social media Wydawnictwa Kobiecego, gdzie znajdziesz wskazówki i porady na temat pisania. Nie tylko od samego wydawnictwa, ale zapewne również od swoich ulubionych autorek!

Więcej szczegółów oraz regulamin znajdziesz na oficjalnej stronie konkursu Zostań Niegrzeczną Autorką.

Powodzenia!

Zostań Niegrzeczną Autorką! Idź do WydawnictwoKobiece.pl >>

Powiązany artykuł: