1504076_636322389747898_858488800_nDokładnie tak! Już zaledwie kilka dni dzieli nas od ogólnopolskiego festiwalu Falkon. Wydarzenie to, jak co roku, odbędzie się w Lublinie i będzie to już 17 edycja! I z pewnością po raz kolejny przyciągnie tysiące osób zainteresowanych fantastyką. Konwent potrwa od 4 do 6 listopada bieżącego roku. I możecie być pewni, że czeka tam na was mnóstwo atrakcji.

Falkon – moc atrakcji

Uczestnicy mogą liczyć na spotkania, prelekcje, konkursy, turnieje i wiele innych wydarzeń, które z pewnością nie pozwolą wam się nudzić. Tegorocznej edycji przyświeca idea komiksów, a jej hasło brzmi „Dołącz do Herosów Falkonu”. Tutaj każdy będzie miał szansę poczuć się jak superbohater! Poza tym na odwiedzających czekać będzie ogromny gamesroom. Czegóż chcieć więcej? Ach, oczywiście! Nie byłoby prawdziwej imprezy bez specjalnych gości. Na tegorocznej edycji Falkonu swoją obecnością zaszczycą was Andrzej Pilipuk, Jacek Komuda, Maja Lidia Kossakowska oraz Jarosław Grzędowicz. Jeśli wziąć pod uwagę wszystkie wydarzenia, które mają odbyć się na owym festiwalu, to łącznie będzie ich aż ponad 600. Zawrotna liczba, nie ma co!

Warto wiedzieć jeszcze kilka rzeczy. Otóż główne punkty programu odbędą się na Targach Lublin. Natomiast na sesje rpg oraz larpy będziecie musieli udać się do Szkoły Podstawowej nr 20. Ale nie ma co panikować! Budynek ten znajduje się dokładnie naprzeciwko Targów. W dodatku możecie liczyć na darmowy nocleg w Szkole Podstawowej nr 31. Musicie mieć ze sobą jedynie śpiwór oraz karimatę. Jak widać, organizatorzy dokładają wszelkich starań, by uczestnicy byli jak najbardziej zadowoleni.

Przypominamy, że Falkon odbędzie się w Lublinie od 4 do 6 listopada bieżącego roku. Wybieracie się? Koniecznie podzielcie się z nami swoimi opiniami i wrażeniami!