Fanatycy. Futbol na śmierć i życie - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Są tu z nami miłośnicy piłki nożnej? Fanatycy. Futbol na śmierć i życie to książka, która może ich zainteresować. Jest to również świetna propozycja dla tych, którzy interesują się literaturą faktu. I tych, co nie do końca potrafią zrozumieć bezgraniczną miłość i wierność do jednego, konkretnego klubu piłkarskiego. Co kieruje takimi osobami? Czy słusznie media kreują ich wizerunek, jako agresywnych chuliganów, a nawet nacjonalistów? Ta książka przełamuje wiele schematów i prostuje stereotypy, nierzadko bardzo krzywdzące.

Fanatycy. Futbol na śmierć i życie – szczere wyznania anonimowego fanatyka

Ile jest gotowy zrobić człowiek dla swojego ukochanego klubu piłkarskiego? Odpowiedź jest prosta – bardzo dużo. Często, aby dostać się na mecz, muszą przejechać pół Polski. A kiedy już są na miejscu, dają z siebie wszystko, by kibicować drużynie. Czy kreowany obecnie obraz piłkarskich fanatyków ma jakiekolwiek odniesienie do rzeczywistości? W tej sprawie głos postanowił zabrać jeden z miłośników czołowego klubu piłkarskiego w naszym kraju. Obala wiele mitów i pokazuje, jak od środka wygląda prawdziwe kibicowanie i wspieranie klubu piłkarskiego. Odbiorcy znajdą tu jedynie szczerą prawdę i odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Co tak naprawdę kieruje kibicami, którzy przemierzają setki kilometrów tylko po to, by dostać się na mecz? I skąd u nich taka determinacja w dopingu drużyny?

Książka pokazuje również świat polskich kibiców z lat 90. Ponadto nie zabraknie tu tematów związanych z policyjnymi prowokacjami. Poruszony zostanie również temat Euro 2012.

Książkę pt. Fanatycy. Futbol na śmierć i życie znajdziecie tutaj. Tak jak wspomnieliśmy na początku, to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy interesują się piłką nożną w Polsce. To także rzetelne źródło informacji, ukazujące, jak naprawdę wygląda środowisko fanatyków i co nimi kieruje. Nie ma co ukrywać, że wśród medialnych przekazów trudno wybrać prawdziwe fakty. Dlatego, jeśli ktoś naprawdę chciałby poznać ten świat i wyrobić sobie własne zdanie na jego temat, warto by sięgnął po prezentowaną dziś publikację. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.