Cud chłopak - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Informacja o tym, że film Wonder pojawi się już wkrótce w kinach, ucieszy z pewnością wszystkich Czytelników na całym świecie. Miłośnicy twórczości Raquel J. Palacio z pewnością wiedzą, że będzie to ekranizacja jej najbardziej wzruszającej powieści pt. Cud chłopak. Premiera filmu przewidywana jest na 15 listopada bieżącego roku. Pozostał więc zaledwie miesiąc oczekiwania. A jest to ekranizacja, którą z pewnością warto zobaczyć. Nie tylko ze względu na poruszającą historię małego chłopca. Również obsada zwiastuje, że będzie to dobra produkcja, zapadająca głęboko w pamięci, jak opowieść napisana przez R. J. Palacio.

Film Wonder pojawi się już wkrótce w kinach – kilka szczegółów

Reżyserią zajął się Stephen Chbosky, który odpowiada za sukces takich produkcji jak: Piękna i Bestia, Jerycho czy Charlie. Adaptacją powieści Palacio, w formie scenariusza, zajęli się Steve Conrad oraz Jack Thorne. Pierwszy z nich pracował już nad takimi projektami, jak Niedokończony Interes, W pogoni za szczęściem czy Sekretne życie Waltera Mitty. Drugi zaś przyczynił się do sukcesu m.in.: The Sandman, Nauka spadania czy Jeżeli nadejdzie jutro.

Niemniej ciekawie jest w głównej obsadzie. Odbiorcy na wielkich ekranach będą mieli szansę zobaczyć m.in.: Julię Roberts, która wcieli się w rolę Isabel Pullman, zaś jej partnera Nate’a Pullmana zagra Owen Wilson. Tytułowym cud chłopakiem będzie Jacob Tremblay.

O czym zaś jest sama historia? Głównym bohaterem powieści jest dziesięcioletni August. Chłopiec do tej pory uczył się w domu pod czujnym okiem matki. Jednak przyszedł czas, kiedy po raz pierwszy musi opuścić bezpieczne cztery kąty i udać się do normalnej szkoły. Wydawać by się mogło, że nic prostszego. Każdy przechodził przez ten etap w swoim życiu. Jednak sprawa nie jest wcale taka prosta. August mimo młodego wieku ma za sobą już 27 operacji twarzy. Wszystko przez niezwykle rzadki gen, który odpowiada za jej deformację. Choć lekarze starają się, jak mogą, wygląd chłopca wciąż odbiega od normy i zwraca uwagę przechodniów.

Teraz przed bohaterem niezwykle trudne zadanie. Trafi do szkoły, gdzie będzie musiał odnaleźć się wśród innych dzieci. Jak poradzi sobie z tym wyzwaniem? Jak poradzą sobie uczniowie szkoły z nowym kolegą, który jest tak różny od nich?

Przypominamy, że film Wonder pojawi się już wkrótce w kinach, dokładnie 15 listopada bieżącego roku.

Natomiast książkę pt. Cud chłopak znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!