Filmy o Enoli Holmes

Filmy o Enoli Holmes to produkcje, na które czekają wszyscy miłośnicy twórczości Nancy Springer. Jakiś czas temu sieć obiegła informacja, że seria doczeka się ekranizacji. Produkcją do tej pory zajmowała się Millie Bobby Brown, a prawa do ekranizacji miało studio Legendary Pictures. Teraz jednak wszystko się zmieniło. I okazuje się, że seria o młodszej siostrze słynnego, angielskiego detektywa będzie dostępna na jednej z największych platform streamingowych. Chcecie poznać więcej szczegółów? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Filmy o Enoli Holmes

Filmy o Enoli Holmes na Netflix

Studio Legendary Pictures, dysponujące prawami do ekranizacji, odsprzedało je właśnie platformie Netflix. Jednak prace nad produkcją zaczęły się już w tamtym roku. Jak już wspomnieliśmy, odpowiadała za nie Millie Bobby Brown, która jednocześnie pojawi się na ekranie. Poza tym obok gwiazdy Stranger Things wystąpi także Henry Cavill, Sam Claflin oraz Helena Bonham Carter. Niestety nie jest jeszcze znana data premiery filmu. Można jednak przypuszczać, że Netflix weźmie się porządnie do pracy. W końcu ma niemałą konkurencję, a wzbogacona oferta to więcej odbiorców.

O czym zaś opowiada seria, stworzona przez Nancy Springer? Enola Holmes, młodsza siostra słynnego Sherlocka, podobnie jak brat, lubi rozwiązywać zagadki i badać niewyjaśnione sprawy. W dniu jej czternastych urodzin niespodziewanie znika matka dziewczyny. W związku z tym bohaterka za wszelką cenę postanawia ją odnaleźć. Jej bracia, którzy mają się nią zaopiekować: Sherlock i Mycroft, chcą, by pozostała na pensji z internatem. Jednak Enoli udaje się uciec i dostać do Londynu. Już wkrótce przekonuje się, że wielka przygoda, której się spodziewała, to też ogromne wyzwanie i niebezpieczeństwo. Ponieważ samotnej kobiecie w takim mieście, jak Londyn, nie jest łatwo. Do tego szukają ją nie tylko bracia, ale również Scotland Yard. A nim udaje jej się zorientować w sytuacji, zostaje wplątana w porwanie pewnego młodego markiza.

Dajcie znać, czy czekacie na filmy o Enoli Holmes. Tymczasem wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z serią, odsyłamy tutaj.