Finał Opowieści sprzedawcy marzeń - kup na TaniaKsiazka.pl

Finał serii Opowieści sprzedawcy marzeń to zarazem doskonała i smutna wiadomość dla wszystkich fanów twórczości Richarda Paula Evansa. Ponieważ z jednej strony w końcu dowiedzą się, jak zakończą się losy ich ulubionych bohaterów. Z drugiej zaś mają świadomość, że oto cykl bezpowrotnie się kończy. Książka pt. Pieśń serca na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 25 marca 2020 roku. Tym samym, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tego pisarza, dziś macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. Tę serię polecamy gorąco każdemu miłośnikowi literatury obyczajowej.

Finał Opowieści sprzedawcy marzeń - kup na TaniaKsiazka.pl

Finał serii Opowieści sprzedawcy marzeń – kilka słów o najnowszym tomie

Charles James pragnie tylko jednego: spotkać się z kobietą swojego życia i poprosić ją o wybaczenie. Przeżył wstrząs, gdy samolot, którym miał lecieć, rozbił się. Wszyscy uznali mężczyznę za zmarłego. To właśnie wtedy rozumiał, że w jego życiu było za mało miłości. W związku z tym teraz marzy jedynie o spotkaniu ze swoją ukochaną – byłą żoną Monicą. Czy licząca kilka tysięcy kilometrów droga, którą zamierza przebyć, pozwoli mu odkupić winy? Odzyska szczęście, które utracił przez własny egoizm i chciwość? Czy dostanie szansę, by narodzić się na nowo?

Aborygeni wierzą, że aby naprawdę dojrzeć jako człowiek, należy udać się w samotną wędrówkę. Ponieważ dzięki niej można poznać siebie i odkryć swoje przeznaczenie. Tę drogę nazywają pieśnią serca. Charles podejmuje wyzwanie, ale czy zdoła zmienić swoje życie i naprawić krzywdy, które wyrządził? Czy jego serce będzie umiało naprawdę zaśpiewać?

Najnowsza książka Evansa pokazuje, jak wielka jest siła miłości, która odkupuje wszelkie winy.

Przypominamy, że finał serii Opowieści sprzedawcy marzeń pt. Pieśń serca będzie dostępny na polskim rynku od 25 marca bieżącego roku. Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury obyczajowej.

Natomiast tutaj znajdziecie pozostałe tomy z serii. Koniecznie to sprawdźcie! I dajcie nam znać, czy wspomniany cykl gości w waszych domowych biblioteczkach.