Freed - kiedy nowy tom serii Pięćdziesiąt twarzy Greya

Freed, czyli najnowsza odsłona romansu Anastasii Stelle i Christiana Greya, pojawi się w księgarniach już na początku czerwca. To ma być ostatni tom serii zapoczątkowanej powieścią Pięćdziesiąt twarzy Greya. Co wiadomo o książce?

Freed - kiedy nowy tom serii Pięćdziesiąt twarzy Greya

Freed – o czym finał Pięćdziesięciu twarzy Greya

Freed będzie kontynuacją książek, w których E.L. James opowiada znaną już czytelnikom fabułę z innej perspektywy. W ostatnich latach w księgarniach pojawiły się też: Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami ChristianaMroczniej. Ciemniejsza strona Greya oczami Christiana.

Tym razem będziecie mieć okazję, żeby przyjrzeć się fabule powieści Nowe oblicze Greya przez filtr myśli i motywacji tytułowego bohatera.

Anastasia i Christian mimo różnić i przeciwności zdecydowali się postawić wszystko na swoje uczucie. Są już po ślubie, jednak nie wszystko układa się tak, jak oboje by tego oczekiwali. Będą się spierać, godzić, a ich związek kolejny raz znajdzie się na zakręcie. Do tego były szef Anastasii, Jack Hyde, cały czas wypatruje odpowiedniego momentu na to, żeby się zemścić.

Powieść Nowe oblicze Greya odsłoniła nieco więcej tajemnic i przemilczeń z przeszłości głównego bohatera, więc ta historia opowiedziana z perspektywy Christiana może być dość ciekawa. Być może ciekawsza niż oryginał, któremu recenzenci zarzucali, że jest najsłabszą z całej trylogii.

Nowe oblicze Greya z perspektywy Christiana w księgarniach 1 czerwca 

Polskie wydanie powieści Freed, finału Piećdziesięciu twarzy Greya opowiedzianego z perspektywy głównego bohatera pojawi się w księgarniach prawdopodobnie 1 czerwca. Polska premiera ma zbiec się ze światową, zatem nie będziecie musieli czekać kilku miesięcy na przetłumaczenie, a samą historię dostaniecie tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wszystko zaczęło się od Greya

E.L. James swoją serią o Greyu sprawiła, że wzrosło zainteresowanie erotykami. Poniekąd przetarła czytelniczy szlak późniejszym autorkom bestsellerów, m.in. Blance Lipińskiej. Historia Anastasi i Christiana szturmem podbiła światowe listy bestsellerów. Nic dziwnego, że została zaadaptowana na potrzeby dziesiątej muzy. Na ekran przeniesiono wszystkie części pierwotnej trylogii.

Dostępne książki z serii Pięćdziesiąt twarzy Greya możecie znaleźć w tym miejscu.

Czy fabuła Nowego oblicza Greya ujęta z nowej perspektywy będzie lepsza niż pierwowzór? A może czytaliście poprzednie powieści, w których autorka skupia się na Christianie? Co o nich myślicie?

Sprawdź też: