Generałowie. Niewygodna prawda o polskiej armii - kup na TaniaKsiazka.pl

Generałowie. Niewygodna prawda o polskiej armii to doskonała książka dla wszystkich miłośników literatury faktu. Jeśli lubicie odkrywać niewygodne fakty i nie boicie się tematów kontrowersyjnych, to koniecznie sprawdźcie tę pozycję. Trudno bowiem znaleźć lepsze źródło, które dokładnie analizuje obecną politykę bezpieczeństwa państwa. W dzisiejszych czasach trudno jest z podawanych informacji wyłapać to, co jest prawdą. Za książkami stoją nazwiska i potwierdzone źródła.

Generałowie. Niewygodna prawda o polskiej armii – wyznania bez cenzury

Jakiś czas temu w mediach bardzo głośno było o zwolnieniu bądź odejściu najwyższych oficerów wojska polskiego. Spośród wszystkich informacji, jakie spływały do odbiorcy przed telewizorem, czy radiem, trudno było wyłapać te najważniejsze. Dlaczego odeszli? Dlaczego zostali zwolnieni? Jakie były prawdziwe powody i przyczyny takiej roszady? Teraz, najwyżsi dowódcy polskiej armii zdecydowali się opowiedzieć swoje historie. O tym, jak niszczono ludzi i wywierano na nich pewne naciski. Oni nie boją się głośno i szczerze wytknąć błędów Antoniemu Macierewiczowi.

Wśród rozmówców znajduje się Mirosław Różański, były dowódca generalny, który bez ogródek opowiada o tym, dlaczego Obrona Terytorialna zagraża polskiej armii. Jest także były Sił Powietrznych generał Tomasz Drewniak, mówiący o tym, jak w cztery godziny straciliśmy na ćwiczeniach całe polskie lotnictwo. Pojawi się też pytanie, które przez wiele dni cisnęło się na usta tysięcy Polaków: „Dlaczego polscy piloci nie będą latać caracalami?”. Na ten temat wypowie się generał Adam Duda. To on do niedawna był odpowiedzialny za zakupy dla polskiego wojska. Zaś były szef Sztabu Generalnego czterogwiazdkowy generał Mieczysław Cieniuch opowie, dlaczego drugi raz nie poszedłby do wojska. Co jest bardzo ciekawe, bo jako jedyny z wymienionych odszedł z niego sam i to z honorami.

Tak książka jest wyjątkowa pod każdym względem. Nie ma tu fałszu i zakłamania. Nikt nie przeinacza faktów. Jest to historia złożona z opowieści głównych bohaterów, których zwolnienie lub odejście obserwował cały kraj. A to, co mają do powiedzenia, naprawdę szokuje.

Książkę pt. Generałowie. Niewygodna prawda o polskiej armii znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!