KsiążkaPromocje

Genialne książki R.R. Martina nawet do 55% taniej!

Książki R.R. Martina nawet 55% taniej!

Książki George'a R.R. Martina nawet 55% taniej - sprawdź na www.taniaksiazka.plGeorge R.R. Martin czyli George Raymond Richard Martin to pisarz powieści i opowiadań kwalifikowanych do gatunków literackich fantasy oraz science fiction. Sławę zyskał dzięki ekranizacji przez HBO Pieśni lodu i ognia – często nazywanej od tytułu pierwszego tomu Grą od tron. Żartobliwie mówi się o nim, że uwielbia zabijać swych bohaterów, a ostatni tom wspomnianej sagi w związku z braku bohaterów, będzie samymi pustymi kartkami. 🙂

20 września R.R. Martin obchodził urodziny!

W związku z tym znaleźliśmy dla Was coś wspaniałego!

Z tej okazji księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl przygotowała świetną promocje na książki pisarza – nawet 55% taniej!

Promocja trwa do 30 września! Dlatego nie zwlekajcie!

Takiej okazji nie można przegapić! Zobaczcie jakie cuda można kupić w super cenach!

Książki George'a R.R. Martina nawet 55% taniej - sprawdź na www.taniaksiazka.pl

Gra o tron. Książka do kolorowania

Nie lada gratka dla miłośników cyklu autorstwa George’a R. R. Martina. W przeciwieństwie do powieści, zawiera niewiele słów, ale mimo to  zapewni długie godziny wciągającej rozrywki. Dlatego też jest nielada gratką. Uruchom wyobraźnię, wejdź w świat epickiej sagi „Pieśni lodu i ognia”, sięgnij po kredki, nadaj barwy przepięknym grafikom inspirowanym megabestsellerowymi książkami oraz serialem „Gra o Tron”. Tylko od ciebie zależy, jakimi kolorami ożyją bohaterowie, jakie barwy pojawią się na herbowych tarczach, jakimi odcieniami zalśni śmiercionośna broń, jak bardzo błękitne będzie niebo, a jak czerwona krew.

 

Książki George'a R.R. Martina nawet 55% taniej - sprawdź na www.taniaksiazka.pl

Pieśń Lodu i Ognia. Tom 1. Gra o tron. Edycja Ilustrowana

Aerys Targaryen, szalony Smoczy Król, zostaje pokonany. Zamiast niego na Żelaznym Tronie zasiadł Robert. Jest on najlepszym wśród buntowników. Jak to zwykle bywa, po latach pokoju, znów zaczyna się coś dziać – możnowładcy rozpoczynają tytułową grę o tron. Są żądni władzy i nic ich nie powstrzyma przed osiągnięciem celu. W rozgrywce biorą ponadto udział potomkowie dawnego władcy, Aerysa, równie szaleni i niebezpieczni. Tymczasem w Zachodnich Krainach ludzie zaczynają się niepokoić. Czują, że coś jest nie tak. Zima zbliża się wielkimi krokami, a z północy wieją lodowate wichry zwiastujące istnienie pradawnych ras i starych bogów, istot wypartych niegdyś przez ludzi.

 

Książki George'a R.R. Martina nawet 55% taniej - sprawdź na www.taniaksiazka.pl

Rycerz Siedmiu Królestw

Rycerz Siedmiu Królestw to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników Gry o tron. Rycerskie turnieje, zhańbione damy, dworskie intrygi – to codzienne życie młodzieńca imieniem Dunk, który po śmierci swego rycerza wyrusza na turniej w poszukiwaniu sławy oraz honoru, nie wiedząc, że świat nie jest gotowy na przyjęcie kogoś, kto dotrzymuje przysiąg. W kolejnych częściach Dunk oraz jego kumpel Jajo wmieszają się w konflikt ser Eustace’a Osgreya ze Standfast z lady Webber z Zimnej Fosy. Przybędą też  na ślub lorda Ambrose’a Butterwella z Białych Murów. Dunk stanie tam do turnieju jako Tajemniczy Rycerz, nieświadomy prawdziwego charakteru rozgrywających się wydarzeń…

 

W związku z urodzinami autora świętują też jego fani!

Dlatego nie zwlekaj i skorzystaj z promocji już dziś!

Nawet 55% rabatu na ksiażki R.R. Martina!

Sprawdź koniecznie >>

Książki George'a R.R. Martina nawet 55% taniej - sprawdź na www.taniaksiazka.pl