Ghostwriter to książka, która na polskim rynku będzie dostępna od 13 lutego 2019 roku. Powieść przypadnie do gustu każdej wielbicielce literatury kryminalnej i sensacyjnej. Warto tutaj również wspomnieć, że autorka, Alessandra Torre ma już na koncie kilka międzynarodowych bestsellerów. Jej najnowsza historia ma szansę powtórzyć sukces swoich poprzedniczek. Ponieważ książki stworzone przez amerykańską pisarkę są nietuzinkowe i zaskakujące. Wciągają czytelnika i trzymają w napięciu aż do ostatniej strony, by zaskoczyć zakończeniem. O ogromnym sukcesie autorki świadczyć może także fakt, iż jej powieści przetłumaczono na dziewięć języków w ponad dwudziestu krajach. Jeśli zatem poszukujecie nietuzinkowych historii, trafiłyście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, co takiego tym razem Torre przygotowała swoim czytelniczkom.

Ghostwriter – kiedy najtrudniejszą historią do opowiedzenia jest prawda

Główną bohaterką powieści jest Helena Ross, która miała wszystko, o czym można zamarzyć. Miliony sprzedanych egzemplarzy na koncie, wielka kariera i piękny dom. Jednak obecnie znana pisarka mieszka sama i nie może zapomnieć wydarzeń sprzed czterech lat. Ponadto kobieta dowiaduje się, że zostało jej zaledwie kilka miesięcy życia. Czy właśnie taki los jest jej pisany? Umrze, dręczona wyrzutami sumienia i zupełnie zapomniana?

W związku z tym Helena już wkrótce postanawia rozliczyć się z demonami przeszłości. Kobieta doskonale zdaje sobie sprawę, że jedynym sposobem na to jest ujawnienie prawdy. Tym samym bohaterka ma zamiar wydać kolejną, ostatnią już książkę. Jednak nie jest w stanie zrobić tego sama. Potrzebuje kogoś, kto spisze jej wstrząsającą opowieść. Do tego zadania Helena wybiera swoją największą konkurentkę. Jednak, czy zwierzając się ze swojej największej tajemnicy, zdoła ocalić swoją duszę?

Przypominamy, że książka pt. Ghostwriter będzie dostępna w sprzedaży od 13 lutego bieżącego roku. Powieść Alessandry Torre znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury sensacyjnej i kryminalnej z elementami thrillera. To jedna z tych historii, która trzyma czytelników w niepewności aż do ostatniej strony. Jeśli zatem poszukujecie porywających i wciągających tytułów, koniecznie sprawdźcie dzisiejszą propozycję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Książka została wydana pod patronatem medialnym CoPrzeczytać.pl! Gorąco polecamy!