Znacie książki Anny Szczyczyńskiej? Jeśli tak, to bardzo mnie to cieszy, jeśli nie, to dobrze Wam radzę – sięgnijcie po Glass Hills 📖💜

Glass Hills przeniesie Was w Karkonosze

To już kolejna książka autorki, ale jak dla mnie najlepsza! Jest w niej cała Ania, mam wrażenie, że przewracając strony, czułam co gra w duszy autorki. To książka kompletna, po jej lekturze miałam wrażenie, że nic więcej nie dało się dodać do tej historii, dostałam wszystko, czego potrzebowałam.
Ania przeszła ostatnio długą drogę po zdrowie i ta droga ją zmieniła. Pzemianę tą widać na kartach najnowszej powieści 💜

Książka dostępna na www.taniaksiazka.pl >>

Instagram @ruda_czyta

Dlatego z dumą objęłam też książkę patronatem i napisałam do niej polecajkę. Oto ona:

„Moim zdaniem trzymacie w dłoniach najlepszą książę autorki
To opowieść, która skłoni Was do refleksji, a przecież właśnie o to chodzi w książkach prawda?
Czytając tę powieść, czułam się tak, jakbym znów była w Szklarskiej Porębie.
Urok górskiego miasteczka wymieszany z zapachem książek – jestem pewna, że właśnie tego doświadczycie podczas lektury.”

Kiedy Ania wysłała mi tekst książki, wiedziałam tylko, że jej akcja będzie działa się w Szklarskiej Porębie. To miejsce ma w sobie ogromny urok i autorka po mistrzowsku, oddała go w książce. Czytając, czułam się tak, jakbym znów była w Szklarskiej i od razu za nią zatęskniłam! Ta książka to zaproszenie w Karkonosze!

To najlepsza książka autorki!

A sama historia to opowieść o dwójce ludzi, zupełnie od siebie różnych. I na pierwszy rzut oka widać, że nie ma opcji, żeby się dogadali. Bo jak kiedy Mila kocha naturę i góry, a jej romantyczna dusza zupełnie nie pasuje do usposobienia Alexa. To biznesmen, dla którego jedyne co musi się zgadzać to cyfry – te na koncie. Bo to właśnie one mogą w końcu zagwarantować mu to, że ojciec spojrzy na niego z szacunkiem i podziwem.

Ja jestem zauroczona tym, co dostałam – przepięknie opisane góry, cudowny humor, relacje te teraźniejsze, ale i te z przeszłości, które do dziś mają wpływ na główną bohaterkę.
To opowieść, która pozwala na chwilę przysiąść, pomyśleć, zastanowić się nad tym co w życiu ważne. Autorka podarowała nam czytelnikom przestrzeń na refleksję – przeczytajcie, a sami zrozumiecie, o czym mówię.

Książka Glass Hills czeka na Was TUTAJ>>

 • 10/10
  Jak mocno książka mnie wciągnęła? - 10/10
 • 9/10
  Jak oceniam styl pisania, język i warsztat autora? - 9/10
 • 8/10
  Czy warto przeczytać tę książkę ponownie? - 8/10
 • 9/10
  Czy bohaterowie wzbudzili sympatię? - 9/10
9/10