Zakończenie tej książki mnie zaskoczyło i zszokowało. Nie wierzyłam w to co czytam! Czytałam raz, drugi i trzeci, żeby się upewnić czy dobrze zrozumiałam! Gdybyście zobaczyli mnie po tym jak przeczytałam ostatnią stronę z pewnością zobaczylibyście jak siedzę z otwartą buzią.

Zupełnie się tego nie spodziewałam! No bo jak? Nic na to nie wskazywało, nie było żadnych znaków, przesłanek nic!

Szklarz

Głównym bohaterem jest dziennikarz Adam Lebuda, który po niepowodzeniach w życiu prywatnym, próbuje zrobić wszystko, aby w tym zawodowym wejść jak najwyżej. Nie spodziewa się, że przyniesie mu to tajemnicza koperta znaleziona na wycieraczce. Tajemnicza zagadka zaprowadzi go do czegoś, czego się w ogóle nie spodziewa. Dociera on bowiem na miejsce zbrodni. Zbrodnia jest makabryczna. A on jako dziennikarz wie, że takie tematy klikają się najlepiej. I przekonuje się o tym już kolejnego ranka!

Książka dostępna na www.taniaksiazka.pl >>

Instagram @ruda_czyta

A okazuje się, że zbrodnia odkryta przez dziennikarza to dopiero początek. Szklarz zaczyna maraton zabijania! I to nad wyraz okrutny maraton!

Od połowy książki byłam przerażona, ale i pełna nadziei na to, że Szklarz, mimo że żądny krwi i uwielbiający tortury, tym razem odpuści. A może miałam nadzieję, na to, że zdąży nadejść pomoc? Bo przecież Ewa nie mogła zginąć! Nie ona! Nie teraz!

Zakończenie wbiło mnie w fotel!

Było to moje pierwsze spotkanie z autorem i wow! Jestem pod wrażeniem! Końcówka zrobiła na mnie takie wrażenie, że mimo iż była północ, chciałam szukać kogoś, z kim mogę ją przegadać! Czytałam, wracałam, znów czytałam i sama siebie pytałam, czy ja dobrze widzę? Bo nie mogłam, a nawet nie chciałam wierzyć, w to co czytam!
I to najlepsza rekomendacja dla tej książki – bo książki są po to, aby dawać emocje! Ta dała niepowtarzalne!

Przeczytajcie tę książkę! Dostaniecie ją tutaj>>

 • 8/10
  Jak mocno książka mnie wciągnęła? - 8/10
 • 7/10
  Jak oceniam styl pisania, język i warsztat autora? - 7/10
 • 7/10
  Czy warto przeczytać tę książkę ponownie? - 7/10
 • 8/10
  Czy bohaterowie wzbudzili sympatię? - 8/10
7.5/10

Fragment recenzji

Głównym bohaterem jest dziennikarz Adam Lebuda, który po niepowodzeniach w życiu prywatnym, próbuje zrobić wszystko, aby w tym zawodowym wejść na jak najwyżej. Nie spodziewa się, że przyniesie mu to tajemnicza koperta znaleziona na wycieraczce. Tajemnicza zagadka zaprowadzi go do czegoś czego się w ogóle nie spodziewa. Dociera on bowiem na miejsce zbrodni. Zbrodnia jest makabryczna. A on jako dziennikarz wie, że takie tematy klikają się najlepiej. I przekonuje się o tym już kolejnego ranka!