Gliny z innej gliny - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Gliny z innej gliny – nowość od Marcina Wrońskiego to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości pisarza. Powieść będzie dostępna w sprzedaży już 6 czerwca 2018 roku. Powieść przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy uwielbiają polską literaturę kryminalną i sensacyjną. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tego autora, koniecznie nadróbcie zaległości! Dziś jest na to idealny moment. Warto tutaj również wspomnieć, że prezentowana dziś książka zamyka słynny cykl na czele z komisarzem Maciejewskim. Co ciekawe, Wroński pisał książki dla dzieci, a ostatnio zajmuje się tworzeniem fantastyki i kryminałów. W tych ostatnich szczególnie upodobał sobie obraz dawnego Lublina.

Gliny z innej gliny – nie jedna, a wiele spraw jednocześnie

W ostatnim, dziesiątym tomie, Czytelnicy spotkają się z niezwykle ciekawym i nietuzinkowym zamknięciem cyklu. Autor pod okładką Gliny z innej gliny postanowił zebrać różne opowiadania z wielu spraw, w których brał udział niepokorny komisarz Maciejewski. Tym samym odbiorcy wrócą do Lublina lat 20. i 80. XX wieku. Pojawią się zarówno mniejsze, jak i większe zagadki. Zagadki, które absolutnie zainteresują każdego, kto lubi tajemnice i kwestie, na pierwszy rzut oka nierozwiązywalne. Każdy, kto miał już styczność z komisarzem, dobrze wie, że nie przejdzie ON obojętnie obok kolejnego morderstwa. I nie pozwoli, aby ktokolwiek mógł go przechytrzyć.

Czego jeszcze możecie spodziewać się po prezentowanej dziś powieści? Przede wszystkim autor nie zawodzi i po raz kolejny tworzy niezwykle wyraziste postacie. Co więcej, Czytelnicy otrzymują nie jedną, a kilka zaskakujących i intrygujących spraw. Jak już wspomnieliśmy na początku, jest to dobra okazja, by zapoznać się z twórczością tego twórcy. Ponieważ historia została stworzona z kilku opowiadań, nowi Czytelnicy nie będą mieli problemu z odnalezieniem się w fabule.

Przypominamy, że nowość od Marcina Wrońskiego pt. Gliny z innej gliny pojawi się w sprzedaży 6 czerwca bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Polecamy ją gorąco wszystkim miłośnikom polskich kryminałów i literatury sensacyjnej.