Gorsza siostra - kup na TaniaKsiazka.pl

Gorsza siostra to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej i kobiecej. Poza tym powody do zadowolenia mają fanki duetu Justyny Bednarek i Jagny Kaczanowskiej. Panie po raz kolejny stworzyły wspólnie przejmującą opowieść o rodzinnej tajemnicy. Książka będzie dostępna w sprzedaży już od 25 marca 2020 roku. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z ich twórczością, dziś macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. Przekonajcie się same, co takiego mają w sobie powieści tych autorek, iż w błyskawicznym tempie stają się krajowymi bestsellerami!

Gorsza siostra - kup na TaniaKsiazka.pl

Gorsza siostra – kilka słów o fabule

Główną bohaterką powieści jest dwudziestopięcioletnia Ida. Kobieta jest szczęśliwą żoną i matką. Niestety pewnego dnia dowiaduje się, że choruje na białaczkę. Podstępny intruz postępuje bardzo szybko, systematycznie wyniszczając organizm kobiety. Tym samym mama Idy, Urszula, bardzo boi się, że Ida nie wygra walki z chorobą i zostawi osamotnionych męża Tomka oraz zaledwie dwuletnią córeczkę Dziunię. Życie bohaterki może uratować przeszczep, ale po przeprowadzonych badaniach okazuje się, że nikt z najbliższej rodziny nie może zostać dawcą szpiku. Czy to koniec walki o życie i zdrowie młodej kobiety? Urszula tak łatwo się nie podda, chcąc ocalić córkę za wszelką cenę.

Tymczasem podczas rodzinnego spotkania wychodzi na jaw, że wuj Urszuli zakonnik z opactwa benedyktynów w Tyńcu zna pewną rodzinną tajemnicę. To dzięki niemu pojawi się światełko w tunelu. Co prawda wuj Urszuli składał przysięgę milczenia, jednakże w sytuacji, gdy ważą się losy życia i śmierci, czuje się zwolniony z jej dotrzymania. Tym samym przed Urszulą pojawia się kolejna szansa znalezienia dawcy szpiku dla córki. Jednak decyzja zakonnika nie pozostanie bez konsekwencji. Co zmieni się w życiu bohaterów, kiedy poznają prawdę?

Przypominamy, że książka pt. Gorsza siostra będzie dostępna w sprzedaży od 25 marca bieżącego roku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej. Dajcie znać, czy sięgniecie po tę pozycję!