Bielszy odcień śmierci - kup na TaniaKsiazka.pl

Honorowa Nagroda Wielkiego Kalibru 2019 to jedna z bardziej wyczekiwanych nagród tego roku. Wyróżnienie to trafia w ręce polskich lub zagranicznych autorów, których organizator konkursu uzna za wybitnych twórców.  Na ogłoszenie wyników czekają niecierpliwie nie tylko sami pisarze, ale także czytelnicy. Ponieważ dzięki takim wyróżnieniom łatwiej jest znaleźć literaturę, która naprawdę nas zainteresuje. Ponadto nagroda sprawia, że o twórcy staje się głośno. I ci, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z książkami danego autora, mogą o nim usłyszeć i przekonać się o jego wybitnym talencie. Jesteście ciekawi, do kogo tym razem powędruje to wyróżnienie? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Honorowa Nagroda Wielkiego Kalibru 2019 – wiemy, do kogo powędruje

Honorowa Nagroda Wielkiego Kalibru 2019, w tej edycji, powędruje do francuskiego twórcy kryminałów, Bernarda Miniera. To właśnie jemu czytelnicy na całym świecie zawdzięczają takie bestsellery jak Bielszy odcień śmierci czy kolejne części tej historii: Krąg, Nie gaś światła, Noc oraz Siostry. Poza tym warto tutaj wspomnieć, że obecnie w przygotowaniu jest kolejne polskie wydanie książki pisarza o francuskim tytule M, le bord de l’abîme. Ponadto miłośnicy twórczości pisarza z pewnością wiedzą, że na podstawie wspomnianej serii z komendantem Martinem Servazem powstał sześcioodcinkowy serial pt. Lód. Ekranizacja jest dostępna na platformie Netflix, a w rolę główną wcielił się Charles Berling.

Honorowa Nagroda Wielkiego Kalibru 2019 zostanie wręczona Bernardowi Minierowi 1 czerwca bieżącego roku. W związku z tym autor pojawi się w Polsce na Międzynarodowym Festiwalu Kryminału we Wrocławiu. Impreza potrwa od 28 maja do 1 czerwca.

Koniecznie dajcie nam znać, czy wybieracie się na to wydarzenie! Ponadto interesuje nas również, czy znacie książki tego autora oraz, czy widzieliście serial? Jesteśmy niezmiernie ciekawi Waszych opinii!

Natomiast wszystkich tych, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z twórczością Bernarda Miniera, odsyłamy tutaj. Książki autora gorąco polecamy szczególnie fanom kryminałów, thrillerów i literatury sensacyjnej.