Interesujące młodzieżówki - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Interesujące młodzieżówki to doskonałe zestawienie dla wszystkich miłośników literatury Young Adult. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele historii z nutą romansu w tle czy epickich przygód fantasy. Jedno jest pewne. Absolutnie każdy, nawet najbardziej wymagający czytelnik, znajdzie tu coś dla siebie. Wśród prezentowanych dziś pozycji umieściliśmy gorące nowości, które są już dostępne na naszym rynku. Znajdziecie tu również dwie zapowiedzi, które dopiero się pojawią, a także historię, dostępną już od kilku miesięcy. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak gorąco zachęcić was do zapoznania się z prezentowanymi lekturami. Koniecznie dajcie nam znać, czy sięgnięcie po któryś tytuł!

Interesujące młodzieżówki - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Interesujące młodzieżówki – sprawdźcie!

A jeśli to my

A jeśli to my - kup na TaniaKsiazka.plArthur w Nowym Jorku jest tylko na chwilę, spędza tu wakacje. A jeśli Broadway nauczył go czegoś, to tego, że wszechświat potrafi zesłać zapierający dech w piersiach romans w najmniej oczekiwanym momencie. Natomiast Ben jest przekonany, że wszechświat powinien zająć się swoimi własnymi sprawami. Ponieważ, jeśli faktycznie byłby po jego stronie, chłopak nie szedłby teraz na pocztę z pudłem pełnym rzeczy swojego ex.

Przewrotny los ma jednak własny plan dla wspomnianej dwójki. Oboje spotykają się przypadkowo na poczcie i nie mają pojęcia, co ich czeka. A w świecie istnieje przecież kilka opcji. W związku z tym być może nie stanie się nic – zostaną rozdzieleni. A może stanie się wszystko i spotkają się ponownie?  Jest jednak stare przysłowie, które głosi, że szczęściu trzeba czasem trochę pomóc. W związku z tym, co jeśli bohaterowie nie potrafią zorganizować swojej pierwszej randki tak, jak trzeba, nawet po trzech próbach? A jeśli Arthur stara się za bardzo, a Ben wcale? Co, jeśli życie to nie jest broadwayowski musical? A może wręcz przeciwnie, może ten musical jest właśnie o nich?

Książka już dostępna.

Oh my God! Sezon liceum

Interesujące młodzieżówki - zobacz na TaniaKsiazka.plKsiążka to kwintesencja świata nastolatki, opisywana oczami i uczuciami szesnastoletniej Sary, która odkrywa pasję śpiewania. Najskuteczniejszą odtrutkę na codzienne problemy. Skutki rozwodu rodziców, własne kompleksy i dylematy związane z wyborem szkoły średniej. Wkrótce w jej życiu pojawi się ktoś, kto sprawi, że każdy wykonywany utwór stanie się dla niej czymś o wiele więcej, niż sposobem na oderwanie się od zmartwień. I choć obiekt jej westchnień jest starszy o kilkanaście lat, dla zakochanej dziewczyny nie ma to znaczenia. Niebawem przekona się jednak, że życie nigdy nie jest tak proste, jak byśmy chcieli. Poza tym, kiedy do akcji wkroczy Jagna, była dziewczyna jej ukochanego, zrobi się naprawdę gorąco.

Czy różnica wieku to powód, żeby rezygnować z marzeń? I czy trójkąt, a raczej czworokąt, może mieć jakikolwiek sens?

Książka już dostępna.

Chmura

Chmura - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Thriller, który pochłonie was do reszty. Emma chyba się zakochała. Ponieważ nikt nie rozumie jej tak dobrze, jak poznany online Paul. Choć jeszcze nigdy nie spotkali się w realu, w sieci dzielą się najskrytszymi tajemnicami. Poza tym chłopak ma dla dziewczyny mnóstwo niespodzianek, które jest w stanie urzeczywistnić jednym kliknięciem. Problem w tym, że każda najmniejsza przysługa zaczyna niebezpiecznie przypominać osaczanie dziewczyny.

Czy dla Paula Emma jest jedynym oknem na świat? Dlaczego chłopak nie chce się z nią spotkać? I co przed nią ukrywa?

Książka już dostępna.

Portal do Kerberosu, czwarty tom serii Elementals

Interesujące młodzieżówki - sprawdź na TaniaKsiazka.plDrużyna Elementals została osłabiona. Po stracie Kate nie może jednak pozwolić sobie na żałobę. Ponieważ Nicole, Blake, Chris i Danielle wciąż mają ważną misję do wykonania. Kiedy ktoś, kogo uważali za przyjaciela, porywa Blake’a prosto do otchłani Kerberosu, pozostali mają bardzo mało czasu na zebranie myśli. Nieoczekiwanie jednak otrzymują pomoc od osoby, której już prawie przestali wierzyć. Czy podróż do przerażającej krainy pełnej stworzeń, które chcą ich zabić, jest dobrym pomysłem? Ocalałej trójce z drużyny Elementals uda się uratować Blake’a i odzyskać głowę Meduzy? I czy wciąż mają szansę na ocalenie świata?

Książka już dostępna.

 Pocałunki w Nowym Jorku

Pocałunki w Nowym Jorku - kup na TaniaKsiazka.plNa lotnisku w Nowym Jorku czuć przedświąteczną atmosferę. Wśród gorączkowej bieganiny trwają ostatnie odprawy. Nie wszystkim udziela się jednak radosne podniecenie.

Charlotta miała wrócić do domu po najgorszych miesiącach w swoim życiu, kiedy dowiedziała się, że z powodu śnieżycy jej lot został odwołany. Anthony właśnie zerwał z dziewczyną i teraz kompletnie nie ma ochoty na siedzenie przy stole i mierzenie się z problemami rodzinnymi. W związku z tym dwoje nastolatków wyrusza razem do miasta, żeby ukoić swoje złamane serce. Ale przez przypadek rozdzielają się w metrze. Czy uda im się odnaleźć, zanim Charlotta na zawsze opuści Wielkie Jabłko? I czy magia świąt będzie sprzyjała magii serc?

Książka dostępna od 13 listopada 2019 roku.

Felix i niewidzialne źródło

Interesujące młodzieżówkiFelix doskonale wie, że jego imię znaczy „szczęśliwy”. Powiedziała mu to mama Fatou, która mieszka w Paryżu i prowadzi kawiarnię. Kobieta jednak pochodzi z Afryki i ma moc nadawania znaczeń, ponieważ widzi i rozumie więcej. Bohater książki nie myśli zbyt często o swoim szczęściu. Pewnego dnia jego życie wywraca się do góry nogami. Ponieważ mama przestaje się uśmiechać, a w jej oczach gaśnie życie. Sprawia wrażenie martwej w środku. W związku z tym chłopiec postanawia ratować ją za wszelką cenę. Tym samym zabiera Fatou do magicznej, migoczącej kolorami Afryki, gdzie na kobietę czekają duchy przodków.

Poza tym pustynna ziemia skrywa potężne tajemnice, o których zachodni medycy nie mają pojęcia. Wśród nocy, w jasnym świetle księżyca do głosu dochodzą pradawne siły. I okazuje się, że tylko one mogą wskrzesić w Fatou wolę istnienia i na powrót zjednoczyć ją z ziemią, która dała jej życie.

Książka dostępna od 13 listopada 2019 roku.