Zabawa w chowanego - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Wiadomość o tym, że Jack Ketchum powraca z nową powieścią, ucieszy wszystkich fanów twórczości pisarza. Jego najnowsza powieść nosi tytuł Zabawa w chowanego. I gwarantujemy, że przyprawi Was o dreszcz grozy. Autor serca Czytelników na całym świecie skradł, takimi powieściami jak: Dziewczyna z sąsiedztwa, Jedyne dziecko czy Poza sezonem. Przez długi czas okupował największe listy bestsellerów. A jego powieści zyskały status kultowych. Jeśli więc do tej pory nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z powieściami Ketchuma, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości.

Jack Ketchum powraca z nową powieścią! Zabawa w chowanego -sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Jack Ketchum powraca z nową powieścią i po raz kolejny udowadnia swój talent

Najnowsza powieść autora opowiada o grach i zabawach. Często bezmyślnych i równocześnie bardzo niebezpiecznych. Jak jednak będziecie mieli okazje się przekonać, wystarczy tylko znaleźć się w nieodpowiednim miejscu z nieodpowiednimi ludźmi. I wtedy nawet najbardziej spokojny i racjonalny człowiek zostaje wciągnięty w tę niebezpieczną zabawę.

Studenci z college’u z niewielkiej mieściny w stanie Maine już od jakiegoś czasu poszukiwali przygód. Takich, które mogłyby zapewnić im odpowiednią dozę dreszczyku emocji. Okazja nadarzyła się szybko. Wspólnie postanowili zabawić się w chowanego, w starym i opuszczonym domu. Jednak zabawa w błyskawicznym tempie przerodziła się w ich największy koszmar.

Czytelnicy w tej książce odnajdą wszystko to, za co można pokochać twórczość Ketchuma. Bez wątpienia jedną z najbardziej charakterystycznych cech pisarza jest fakt, że z niezwykłą precyzją zagłębia się w ludzkie działania i postawy. To dzięki temu jego bohaterowie się niezwykle żywi i autentyczni. Ponadto czytając powieść stworzoną przez tego autora, odnosi się wrażenie, że faktycznie miała ona miejsce gdzieś całkiem niedaleko nas.

Na zachętę, na koniec przedstawiamy Wam wypowiedź Jakuba Ćwieka na temat prezentowanej dziś przez nas książki:

Autor, którego umysłu i spojrzenia należy się bać, dał tu z siebie naprawdę dużo.

Książkę pt. Zabawa w chowanego znajdziecie tutaj. Polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury grozy! Gwarantujemy, że spełni ona oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.