Jak osiągnąć wewnętrzny spokój - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Zastanawialiście się, jak osiągnąć wewnętrzny spokój? A może w życiu chcielibyście zaznać więcej luzu? Nie od dziś wiadomo, że na co dzień towarzyszy nam pośpiech i stres. Często zapominamy o własnym samopoczuciu i zdrowiu psychicznym. Poza tym nierzadko walczymy z własnymi demonami przeszłości lub po prostu są pewne nurtujące nas kwestie, które nie odpuszczają.

Jak osiągnąć wewnętrzny spokój - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

W każdej z tych okoliczności sprawdzą się poradniki psychologiczne, które dziś dla was przygotowałam. To konkretne tytuły, które niosą ze sobą mnóstwo porad i przydatnych wskazówek. Dzięki nim w waszym życiu zagości spokój i harmonia, a wy nauczycie się dostrzegać szczęście nawet w małych, codziennych rzeczach.

Jak osiągnąć wewnętrzny spokój – poradniki psychologiczne

Nie jesteś tym, co masz - kup na TaniaKsiazka.plNie jesteś tym, co masz

Mieć czy być? Na ten temat główkował już Erich Fromm. Dziś Peter Walsh w tym poradniku udowadnia, że posiadanie rzeczy nie wypełni pustki w naszym życiu. A wręcz przeciwnie, może tylko wprowadzić do niego chaos. Jeśli zdarza się wam gromadzić bibeloty i przedmioty z różnych przyczyn, koniecznie zajrzyjcie do tej książki! Ponieważ autor w czuły i motywujący sposób tłumaczy, jak uporządkować swoją przestrzeń bez poczucia winy, za to z otwartością na nowe pozytywne przeżycia.

Książka już dostępna.

Praktyka uważności dla początkujących - kup na TaniaKsiazka.plPraktyka uważności dla początkujących

Jak cieszyć się z małych rzeczy? Jak bardziej doświadczać tego, co przeżywamy na co dzień? Ten poradnik dostarcza odpowiedzi, spostrzeżeń i wskazówek, które pomogą wam przestawiać świadomość. Tak, aby wasz kontakt z samym sobą i ze światem był pełen przestrzeni i światła.

Książka dostępna od 24 lutego 2021 roku.

Jak kochać w XXI wieku - sprawdź na TaniaKsiazka.plJak kochać w XXI wieku

Dziś znajomości przez Tindera to niemal codzienność i nikogo już nie dziwi fakt, iż dana para spotkała się właśnie dzięki tej aplikacji. W związku z tym Olga Kamińska, doktor psychologii, na ręce czytelników składa przewodnik po miłości na miarę obecnych czasów. Zrozumiecie chemię miłości i dowiecie się, jak wyleczyć złamane serce.

Książka już dostępna.

Jak osiągnąć wewnętrzny spokój - sprawdź na TaniaKsiazka.plWsparcie dla dorosłych dzieci alkoholików

To kultowy już poradnik w nowej odsłonie. Pomoże on wszystkim tym, którzy dorastali w dysfunkcyjnej, alkoholowej rodzinie. Lektura książki Hellstena to uzdrawiająca podróż, bardzo często trudna, ale prowadząca czytelnika, który zmaga się ze swoją tożsamością DDA, do zrozumienia i wybaczenia. A przede wszystkim – do nawiązania kontaktu z samym sobą i uleczenia swoich relacji ze światem.

Książka już dostępna.

Jak osiągnąć wewnętrzny spokój - sprawdź na TaniaKsiazka.plJak przestać się martwić

Macie wrażenie, że czasem martwicie się za dużo lub niepotrzebnie? A może to już niemal stało się waszą codzienną aktywnością? Nieustanne zamartwianie się może skutecznie odebrać nam radość z życia. Prowadzi też do strachu przed działaniem. Autor tego poradnika zdradza, jak skutecznie mierzyć się z problemami różnego rodzaju. Poza tym dzięki jego wskazówkom rozumiecie źródła swoich lęków i nauczycie się sprawnego podejmowania przemyślanych decyzji.

Książka dostępna już 24 lutego 2021 roku.

Jak się nie wstydzić - kup na TaniaKsiazka.plJak się nie wstydzić

Pierdzenie, bekanie, pocenie się, kłopotliwe dźwięki, wydzieliny i zapachy naszego ciała. A do tego odbyty, pochwy i ich wstydliwe dolegliwości, grzybice, nietrzymanie moczu i zaburzenia erekcji. Właśnie te wszystkie tematy tabu stały się głównymi bohaterami tego poradnika. Autorka tej książki jest również dermatologiem z wieloletnim doświadczeniem. W związku z tym bez skrępowania, z humorem i wyrozumiałością opowiada o strefach tabu i tematach tabu ludzkiego ciała.

Książka już dostępna.