Jak zjednać sobie ludzi Robin Dreeke

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak zjednać sobie ludzi? Robin Dreeke, agent FBI i autor bestsellera Jak czytać ludzi radzi agent FBI ma dla was kilka sprawdzonych sposobów dotyczących relacji międzyludzkich. Polskie wydanie jego poradnika Jak zjednać sobie ludzi. Metody agenta FBI w większości księgarń pojawi się już w połowie kwietnia.

Jak zjednać sobie ludzi Robin Dreeke

Robin Drake zdradza jak zjednać sobie ludzi

Autor poradnika przekonuje, że wystarczy znać kilka technik, żeby świetnie komunikować się z otoczeniem. Mało tego, podobno duża część z nas te techniki stosuje codziennie. Jednak nie mamy o tym pojęcia, bo robimy to całkiem nieświadomie.

Robin Dreeke w swojej najnowszej książce udowadnia, że jednym z kluczy do sukcesu jest traktowanie innych w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy być traktowani. Na podstawie swoich doświadczeń (praca oficera marines, czy szefa Programu Analizy Behawioralnej FBI) wskazuje konkretne metody. Mają one jeden cel: ułatwić nam radzenie sobie w różnych życiowych sytuacjach. Metody Dreeke’a są uniwersalne, więc z powodzeniem można je stosować nie tylko w pracy, ale też w prywatnym życiu.

To zjednywanie ludzi, którego sekrety nam zdradza, to nie tylko świadome wpływanie na innych. To także sprawianie, że będą cieszyć się czasem, jaki spędzą w naszym towarzystwie. Będą się czuć komfortowo.

W metodach agenta FBI nie chodzi tylko o to, żeby się skupić na innych, ale też pomóc sobie. Przecież nie od dziś wiadomo, że najszczęśliwsi ludzie to ci, którzy mają świetne i satysfakcjonujące relacje z bliskimi, bliższymi lub dalszymi znajomymi. To ludzie, którzy zawsze mogą liczyć na przyjaciół. To właśnie ta mocniejsza więź z innymi podnosi poziom szczęścia.

Jak zjednać sobie ludzi Robin Dreeke

Jak zjednać sobie ludzi? Opanuj 10 prostych technik

Dzięki poradnikowi Jak zjednać sobie ludzi Robina Dreeke’a poznacie 10 łatwych do wprowadzenia w życie technik. Co więcej – będziecie mogli te metody stosować wybiórczo, w zależności od celów, jakie zamierzacie osiągnąć. Mogą to być m.in. budowanie zaufania lub sprawdzanie własnej wiarygodności.

Chcecie zgłębić sztukę nawiązywania kontaktów? Popracować nad relacjami? Zyskać autorytet? W tym wszystkim może wam pomóc najnowsza książka agenta FBI.

Premierę w większości księgarń zaplanowano na 14 kwietnia, a już dziś poradnik Jak zjednać sobie ludzi możecie tutaj znaleźć w przedsprzedaży.