Co nowego w thrillerach – sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Jesteście ciekawi, co nowego w thrillerach? Szukacie literatury, która mrozi krew w żyłach i trzyma w napięciu już od pierwszych stron? Świetnie się składa, ponieważ mamy dziś dla Was kilka propozycji, które zainteresują nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. Wśród prezentowanych tytułów znajdziecie przede wszystkim zapowiedzi. Każda z nich to międzynarodowy hit, który skradł serca czytelników na całym świecie. W Polsce na ich premierę przyjdzie Wam jeszcze chwilę poczekać, jednak gwarantujemy, że nie pożałujecie. Tym samym, jeśli poszukujecie literatury, która pomoże Wam przetrwać jesień zbliżającą się wielkimi krokami, koniecznie sprawdźcie nasze dzisiejsze propozycje.

Co nowego w thrillerach – sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Fot. JakeWilliamHeckey, źródło: pixabay.com

Co nowego w thrillerach?

Dla jej dobra - kup na TaniaKsiazka.pl

 Dla jej dobra

Mała Lilly Blackwood jest inna niż pozostałe dzieci, a rodzice trzymają ją na strychu, ukrywając przed innymi. W końcu pod osłoną nocy matka sprzedaje dziewczynkę właścicielowi cyrku. Dwie dekady później dziewiętnastoletnia Julia Blackwood otrzymuje w spadku po rodzicach posiadłość ze stadniną koni. Tam na strychu znajduje tajemnicze fotografie, przedstawiające osobliwą dziewczynkę w cyrku. I pragnie odkryć jej historię.

Książka już dostępna.

RozpadRozpad - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Młoda badaczka Felicity Lloyd rok temu w akcie desperacji zdecydowała się na długą wyprawę glacjologów, na antarktyczną wyspę. Chciała uciec. Freddie Lloyd właśnie skończył odsiadywać wyrok za morderstwo i jest na jej tropie. Szybko jednak okazuje się, że jest ktoś jeszcze, kto wie o nich znacznie więcej, niż oni sami.

Książka dostępna od 15 września 2020 roku.

Co nowego w thrillerach – zobacz na TaniaKsiazka.pl Srebrne skrzydła

Faye rozpoczyna zupełnie nowe życie za granicą, kończąc tym samym toksyczny związek. Jack przebywa w więzieniu, a ona wreszcie może skupić się na rozwoju swojej kariery. Właśnie prowadzi własną firmę kosmetyczną, a jej produkty już niebawem mają podbić amerykański rynek. I kiedy już kobieta myśli, że najgorsze ma za sobą, ktoś próbuje przejąć jej firmę. Tym samym bohaterka powraca do Sztokholmu. Tam stoczy bój nie tylko o włąsną firmę, ale też o siebie i kilka innych kobiet.

Książka dostępna od 16 września 2020 roku.

CórkaCórka - kup na TaniaKsiazka.pl

Kate nigdy nie chciała być nastoletnią matką, jednak los zdecydował za nią. Kiedy okazało się, że jest w ciąży, poprzysięgła sobie, że okaże córce miłość, jakiej sama nigdy nie zaznała. Więź Kate i Becky rosła z każdym dniem. Tymczasem nieprzewidywalne życie zrzuciło na ramiona matki ogromny ciężar. Becky, początkująca młoda dziennikarka wkrótce ginie. Zrozpaczona matka podąża śladem sprawy, którą prowadziła, by zrozumieć, co tak naprawdę przydarzyło się jej córce.

Książka dostępna od 30 września 2020 roku.

Długa noc w Paryżu - zobacz na TaniaKsiazka.pl Długa noc w Paryżu

Kiedy izraelski technik znika z lotniska Charlesa de Gaulle’a z kobietą w czerwieni, logika dyktuje, że to przejaw młodzieńczej niedyskrecji. Niemniej jednak Izrael jest w stanie wysokiej gotowości. Pułkownik Zeev Abadi, nowy szef Sekcji Specjalnej Jednostki 8200, właśnie przyleciał tym samym lotem, co zaginiony. Poza tym komisarz Léger z paryskiej policji wszystkie zbiegi okoliczności uważa za podejrzane. W związku z tym, kiedy drugi młody Izraelczyk z samolotu zostaje porwany z hotelu, jego przypuszczenia zostają potwierdzone. Nadchodzi kryzys dyplomatyczny.

Książka dostępna od 30 września 2020 roku.

SłużącaCo nowego w thrillerach – sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Julia, która chciałby otworzyć firmę sprzątającą, trafia do domu państwa Borewskich, gdzie ma za zadanie dbać o porządek. Maria jest zadbaną kobietą po czterdziestce, a Mikołaj atrakcyjnym adwokatem, zafascynowanym okresem średniowiecza. Natomiast ich syn Kacper zajmuje się pisaniem. Już pierwszego dnia bohaterka dostaje propozycję, by przeprowadzić się do ich domu. W trakcie kolejnej wizyty u Borewskich Julia traci przytomność, a kiedy się ocknie, będzie musiała podjąć nierówną walkę o życie.

Książka dostępna od 14 października 2020 roku.