Joanna Chyłka

Muszę Wam przyznać, że naprawdę podziwiam Remigiusza Mroza. Tempo, w jakim autor pisze książki i to do tego dobre książki, jest niewiarygodne. Jakby tego było mało niezwykle intensywnie udziela się w mediach społecznościowych, odpisując niemal na każde pytanie fana. (Myślę, że jest wzorem tego, jak zarządzać czasem). Ponadto brak w nim zadufania typowego dla celebryckiego świata i jest wyjątkowo odporny na krytykę. Właśnie podczas rozmowy z fanami na swoim profilu ogłosił, że jeszcze w tym roku ukaże się 6-ty tom, w którym pierwsze skrzypce gra Joanna Chyłka. Jakby tego było mało, możemy także liczyć na kolejną część W kręgach władzy. Pisarz zdradził też, jakie ma plany na 2018 rok.

Aktualizacja: Kolejny, szósty tom przygód z Joanną Chyłką został zapowiedziany na 27 września. Nosi tytuł Oskarżenie. Książkę znajdziecie tutaj>>>

Nie tylko Joanna Chyłka 

Kolejna po Inwigilacji część serii z Joanną Chyłką pojawi się jeszcze w tym roku. Pisarz zapowiedział także, że jeszcze w 2017 możemy spodziewać się kolejnego tomu z serii politycznej W kręgach władzy:

Marcin L.: Czekam teraz z niecierpliwością na kolejny tom W Kręgach Władzy 🙂
Remigiusz Mróz: Ja też, bo pomysły pęcznieją w głowie. 🙂 Przed końcem roku na pewno się pojawi. 😉

Po raz kolejny: imponujące tempo. 🙂

Powiązane: „WOTUM NIEUFNOŚCI” – RECENZJA KSIĄŻKI REMIGIUSZA MROZA 

I na tym nie koniec.

Fanów zelektryzowało także informacja, że w kolejnym roku pisarz publikuje zupełnie nową serię: Remigiusz Mróz: A gdzieżby tam – w 2018 roku będzie coś nowego. 😉 Joanna Chyłka i Zordon wracają jeszcze w tym!

Tutaj możemy zgadywać, czy autor pozostanie w świecie prawniczym, politycznym, czy może tym razem pokusi się o środowisko lekarskie? Twierdzi, że “jego głowa pęcznieje od pomysłów”, więc możemy spodziewać się absolutnie wszystkiego. Remigiusz Mróz zapewnił fanów, że będzie mógł uchylić rąbka tajemnicy odnośnie tegorocznych premier w przyszłym tygodniu.

Powiązane: KSIĄŻKI OVE LØGMANSBØ = KSIĄŻKI REMIGIUSZA MROZA.

A kiedy ekranizacja?

Fani pytali także o to, kto zagra główną rolę kobiecą w ekranizacji serii z Joanną Chyłką. Niestety pisarz nie mógł zaspokoić ich ciekawości, mimo, iż jak mówił: Zdradziłbym najchętniej w tej chwili! Ale nie mogę. Dodaje natomiast, że aktorka została dobrana idealnie: Wybór moim zdaniem jest absolutnie genialny. 🙂 Jak tylko zobaczyłem, pomyślałem: Chyłka, bez dwóch zdań. 😉

Czego możemy spodziewać się w kolejnych tomach przygód z charyzmatyczną prawniczką? Pisarz w wywiadzie z Newsweekiem sam przyznał, że nie zna odpowiedzi na to pytanie, a fabułę właściwie wymyśla na bieżąco. Powiedział, że wszelkie plany dotyczące tej bohaterki i nadania im jakiegokolwiek toru, spełzają na niczym.

Wielu fanów z niecierpliwością czeka na pierwszą ekranizację książek Mroza. O tym, że taka jest w przygotowaniach wiadomo już od jakiegoś czasu. Pisarz zdradził, że prace poruszają się w dobrym tempie i prawdopodobnie niedługo będzie można zobaczyć już pierwsze odcinki z serii. Wspomniał, że był zaskoczony niektórymi scenami, ponieważ nie brał udziału w pisaniu scenariusza, ale że efekt jest niezwykle interesujący.

A kogo Wy widzicie w roli Joanny Chyłki?

Całą, dotychczasową serię z Joanną Chyłką, znajdziecie tutaj.