Joker i Batman - kup na TaniaKsiazka.pl

Joker i Batman to bez wątpienia jedne z bardziej rozpoznawalnych postaci komiksowych marki DC Comics. Nic więc dziwnego, że Internet obiegają co raz to nowe wieści o kolejnych filmach z udziałem wymienionych bohaterów. W związku z tym fani nie mają powodów do narzekania. Tym razem jest podobnie. Ponieważ jeszcze w tym roku, dokładnie 4 października, do polskich kin trafi film pt. Joker. Będzie to historia jednego z cieszących się najgorszą sławą super przestępców uniwersum DC. Poza tym na 24 czerwca 2021 roku została zaplanowana premiera filmu The Batman. Chcecie poznać więcej szczegółów? Koniecznie czytajcie dalej!

Joker i Batman - kup na TaniaKsiazka.pl

Joker i Batman – The Batman kilka słów o produkcji

Reżyserią najnowszego projektu zajmie się Matt Reeves. W stworzonym przez niego filmie prym mają wieść detektywistyczne umiejętności Batmana. W związku z tym będzie nieco inaczej, niż dotychczas, gdzie na pierwszym planie były zawsze gadżety i sceny akcji, które w dużym stopniu stanowiły o poprzednich filmach. Wokół najnowszej ekranizacji krąży wiele plotek i niepotwierdzonych informacji. Jedną z nich jest informacja, jakoby w postać Kobiety-kota miała wcielić się Vanessa Kirby. Natomiast z tego, co wiemy na pewno, jest fakt, że głównego bohatera zagra Robert Pattinson. Poza tym, jak wspomnieliśmy wcześniej, premiera filmu zapowiadana jest na 25 czerwca 2021 roku.

Tutaj znajdziecie komiksy z uniwersum DC.

Joker i Batman – historia kultowego, czarnego charakteru, czyli Joker

Reżyserem najnowszej produkcji o tej postaci jest Todd Phillipsa, który jednocześnie współpracował przy scenariuszu ze Scottem Silverem. Przedstawiony przez Phillipsa obraz śledzi losy kultowego czarnego charakteru, człowieka zepchniętego na margines. To nie tylko kontrowersyjne studium postaci, ale przede wszystkim opowieść ku przestrodze w szerszym kontekście.

Film do polskich kin trafi 4 października 2019 roku i przypadnie do gustu wielbicielom dramatów z nutą sensacji i kryminału. A przede wszystkim to nie lada gratka dla każdego miłośnika historii z uniwersum DC. Poniżej z radością prezentujemy wam zwiastun nadchodzącej produkcji. Koniecznie dajcie znać, czy wybierzecie się do kina!