Kryminalne nowości - sprawdźcie na TaniaKsiazka.pl

Kryminalne nowości i zapowiedzi to doskonała propozycja dla wszystkich fanów gatunku. Poza tym powody do zadowolenia mają również miłośnicy sensacji czy książek z nutą klimatu z thrillerów. Wśród prezentowanych dziś tytułów znajdziecie nie tylko gorące nowości, dostępne już na naszym rynku, ale również zapowiedzi światowych bestsellerów. Ponadto nie zabraknie także polskich akcentów. Jeśli więc poszukujecie ciekawych książek na te ostatnio deszczowe dni lata, koniecznie sprawdźcie, co dla was przygotowaliśmy.

Kryminalne nowości - sprawdźcie na TaniaKsiazka.pl

Kryminalne nowości i zapowiedzi – Klatka, finał serii Reykjavik Noir

Klatka - kup na TaniaKsiazka.plAgla robi wszystko, by po wyjściu z więzienia znów nie trafić za kratki. Wkrótce jednak grupa biznesmenów próbuje wplątać ją w oszustwo, które zakrawa na największe w historii. Tym samym Agla i jej była nemezis Maria, odkrywają, że stawka, jaką jest ich życie, rośnie z przerażającą prędkością.

Sonja musi zmierzyć się z długoletnimi przeciwnikami, a baron narkotykowy Ingimar robi wszystko, aby chronić swoje przestępcze imperium. Śmiertelne zagrożenie dla Sonji i jej rodziny sprowadza ją z Londynu na Islandię. Tu musi rozliczyć się ze swoimi przeciwnikami, jeśli chce pozostać przy życiu. Spotkają się w niespodziewanym i szokującym momencie, gdy uświadomią sobie, że każdy siedzi na beczce prochu.

We wstrząsającym crescendo narkotyki, polityka i duże pieniądze łączą się z miłością, pasją i morderstwem. Zwycięzca weźmie wszystko.

Książka dostępna od 14 sierpnia 2019 roku.

Kryminalne nowości i zapowiedzi – Rana

Podobno czas leczy rany. Jednak niektóre nigdy się nie zabliźniają. Najpierw pod kołami pociągu ginie Marysia, Rana - zobacz na TaniaKsiazka.pluczennica ekskluzywnej prywatnej szkoły na warszawskim Mokotowie. Jej nauczycielka, Elżbieta próbuje odkryć, co się naprawdę stało. W związku z tym rozpoczyna prywatne śledztwo tylko po to, żeby wkrótce sama zginąć. Ale jej ciało znika. A jedynymi osobami, które cokolwiek widziały, są Gniewomir, nieprzystosowany społecznie chłopak, zafascynowany seryjnymi zabójcami i Klementyna, doświadczona nauczycielka na życiowym zakręcie. Której wydaje się, że zdobywszy pracę w poważanej szkole, los wreszcie się do niej uśmiechnął. Nic bardziej mylnego. Żadne z nich nie chce angażować się w tę sprawę. Każde z nich ma swoje powody, ale żadne z nich nie ma wyjścia. Gdyby wiedzieli, dokąd zaprowadzi ich to śledztwo, nigdy by się na to nie odważyli. Szkoła okazuje się pełna tajemnic. Podobnie jak pracujący w niej nauczyciele.

Książka dostępna od 14 sierpnia 2019 roku.

Kryminalne nowości i zapowiedzi – Zjazd absolwentów

Riwiera Francuska, zima 1992 roku.

Zjazd absolwentów - kup na TaniaKsiazka.plW mroźną noc, gdy kampus liceum zostaje sparaliżowany przez burzę śnieżną, dziewiętnastoletnia Vinca Rockwell, jedna z najzdolniejszych uczennic w szkole, ucieka z nauczycielem filozofii. Ponieważ ma z nim potajemny romans. A poza tym dla nastoletniej dziewczyny miłość oznacza wszystko albo nic. Nikt już nigdy jej nie zobaczy.

Riwiera Francuska, wiosna 2017 roku.

Kiedyś nierozłączni Thomas i Maxime, najlepsi przyjaciele Vinki, nie kontaktowali się ze sobą od czasów szkolnych. W związku z tym spotykają się dopiero na zjeździe absolwentów. Zaraz po nim szkoła ma zostać rozebrana. Thomas i Maxine wiedzą, że w budynku ukryte są zwłoki. I że wkrótce nic już nie stanie na przeszkodzie, by prawda wyszła na jaw.

Książka dostępna od 31 lipca 2019 roku.

Kryminalne nowości i zapowiedzi – Na gorącym uczynku

Siedemnastoletnia Haley McWaid, chluba rodziców, pewnego dnia znika. Po trzech miesiącach poszukiwań jejKryminalne nowości - sprawdź na TaniaKsiazka.pl najbliżsi są przygotowani na najgorsze.

Dan Mercer, pracownik opieki społecznej, troszczący się szczególnie o los dzieci, wpada w pułapkę zastawioną przez Wendy Tynes. Kobieta w swoim programie telewizyjnym Przyłapani na gorącym uczynku demaskuje przestępców seksualnych. W związku z tym w jego komputerze policja znajduje obciążający materiał i wszystko wskazuje na to, że mógł mieć związek z zaginięciem Haley. Wendy Tynes nie zrobiłaby jednak kariery, jako dziennikarka, gdyby dostrzegała tylko to, co oczywiste. Tym samym zaczyna podejrzewać, że padła ofiarą manipulacji.

Książka jest już dostępna.

Kryminalne nowości i zapowiedzi – Wroga miłość

Wroga miłość - kup na TaniaKsiazka.plAdeline nigdy nie mogła czuć się bezpiecznie. Jej rodzina od lat ukrywała ją i jej siostrę przed wrogami ich ojca. Polowali na nie najlepsi łowcy na świecie. W związku z tym głowa rodziny Adler przenosi je w nowe otoczenie, aż pod sam nos rodziny O’Donnell, wprost przed najpotężniejszych wrogów! Plan jest prosty: nie rzucać się w oczy. Być ostrożnym. Wróg tylko czeka na to, by zadać śmiertelny cios. Jednak jedna z sióstr zawsze była buntowniczką, robiła wszystkim na przekór i łamała wszelkie zasady.

Damion O’Donnell to pierworodny syn bossa mafijnego, władającego całym Los Angeles. Poza tym to najmłodszy zabójca na świecie! Z uwagi na swoje umiejętności nazywany DEMONEM, jako jeden z nielicznych potrafi wyśledzić prawie każdego i zmieść go z powierzchni ziemi. Ale jego piętą achillesową okazują się siostry Adler. Kiedy te trafiają pod sam nos wroga, od razu budzą jego gniew. Przede wszystkim Adeline, która od pierwszego spojrzenia przyciąga jego zainteresowanie.

Książka jest już dostępna.

Kryminalne nowości i zapowiedzi – Polowanie na mordercę

Gwen zdołała uciec od męża, seryjnego mordercy, i ocalić swoją rodzinę. Nie potrafi jednak uwolnić się od jego złej Kryminalne nowości - sprawdź na TaniaKsiazka.plsławy ani zwyrodniałych internetowych mścicieli, którzy wciąż pragną odwetu za jego zbrodnie. Ukrywanie się w ogóle nie wchodzi w rachubę, ponieważ jej jedynym celem jest zapewnienie normalnego życia swoim dzieciom.

Tym razem kontaktuje się z nią będąca w niebezpieczeństwie kobieta. Marlene Crockett z położonego na odludziu miasteczka Wolfhunter jest sparaliżowana strachem o siebie i swoją córkę. Kiedy Gwen przybywa do małej, odizolowanej społeczności, Marlene jest już martwa. Poza tym o morderstwo zostaje obwiniona jej córka. Ale to nie jej tak panicznie bała się Marlene, a Gwen nie zamierza wyjeżdżać, dopóki nie pozna całej prawdy.

Może już jednak być za późno. Pułapka została zastawiona, a pętla ma zacisnąć się na wszystkich najbliższych Gwen osobach. Jej prześladowcy nadchodzą, a w tak mrocznym miejscu, jak Wolfhunter bardzo łatwo jest im zasadzić się na swoje ofiary.

Książka jest już dostępna.

Kryminalne nowości i zapowiedzi – Trup w sanatorium

Trup w sanatorium - sprawdź na TaniaKsiazka.plW świnoujskim sanatorium zostaje popełnione morderstwo. Traf chce, że w uzdrowisku zjawia się Szymon Solański, prywatny detektyw. Wraz z dziennikarką Różą Kwiatkowską wybrali się właśnie na pierwsze wspólne wakacje. Nie będzie im jednak dane wypocząć. Ponieważ Solański przyjmuje zlecenie odnalezienia zabójcy, a w śledczej pracy towarzyszy mu kundelek Gucio. Sprawa śmierci kuracjuszki zatacza coraz szersze kręgi, by w końcu sięgnąć dramatycznych wydarzeń gorącego lata 1977 roku. W związku z tym bohaterowie będą musieli zmierzyć się ze światem donosicieli, festiwalowej bohemy i z osobistymi porachunkami, które przyniosą krwawe skutki.

Książka jest już dostępna.