Kalendarze - kup na TaniaKsiazka.pl

Kalendarze to niemal obowiązkowy element wystroju każdego domu. A już na pewno ważny dodatek do torby czy nesesera dla wszystkich zabieganych i zapracowanych. Połowa listopada to więc doskonały czas, by zacząć rozglądać się za odpowiednim kalendarzem na 2020 rok. W związku z tym przychodzimy wam dziś z pomocą. Przygotowaliśmy zestawienie kilku książkowych kalendarzy, które cieszą się największą popularnością wśród odbiorców. Poza tym, oprócz powiązania ze znanymi książkami czy autorami, są po prostu praktyczne i wygodne. A do tego cieszą oko wyglądem. Ponadto wszystkie zaprezentowane egzemplarze są już dostępne w sprzedaży. Tym samym nie pozostaje nam nic innego, jak gorąco zachęcić was do zapoznania się z dzisiejszym zestawieniem. Koniecznie dajcie nam znać, czy jakiś kalendarz wpadł wam w oko!

Kalendarze - kup na TaniaKsiazka.pl

Kalendarz kota Jaśniepana - kup na TaniaKsiazka.plKalendarze – Kalendarz kota Jaśniepana

Kalendarz przepełniony humorem to świetna propozycja. Nie tylko zapiszecie w nim ważne spotkania i zaznaczycie pilne daty. Będziecie mieli również szansę na poprawę nastroju. W środku znajdziecie kalendarium tygodniowe, w którym każdy tydzień został opatrzony rysunkiem pochodzącym z bloga Miłozwierz. Poza tym dołączone zostały: kalendarz alergenów, spis imion, miejsce na notatki.

Kalendarze – Ptaszek StaszekKalendarze - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

To kolejna, humorystyczna pozycja, która nie tylko rozbawi, ale i zmotywuje. Nawiązuje oczywiście do popularnych komiksów z Ptaszkiem Staszkiem (profil na facebooku obserwuje prawie 100 tysięcy osób!). W środku znajdziecie dni tygodnia, ważne święta, miejsca na notatki i przemyślenia. A poza tym kawałek miejsca na bazgroły i na plany zawładnięcia wszechświatem. Wszystko okraszone obrazkami z Ptaszkiem Staszkiem.

Rok dobrych myśli - kup na TaniaKsiazka.plKalendarze – Rok dobrych myśli

Propozycja od Beaty Pawlikowskiej, znanej propagatorki rozwoju osobistego i psychologii.  W publikacji znajdziecie szczegółowe kalendarium na 2020 rok, złote myśli na każdy dzień i przepisy kulinarne. Poza tym są tu również porady, ciekawostki dotyczące różnych miejsc na kuli ziemskiej oraz wiele autorskich, nierzadko humorystycznych ilustracji. Prócz tego w terminarzu zapewniono także dużą ilość miejsca na notatki. Solidne wydanie pozwoli na zabranie planera wszędzie ze sobą.

Kalendarze – Twój rok. 12 kroków do pełni życiaKalendarze - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Kalendarz od znanej i cenionej fit trenerki, Anny Lewandowskiej. To świetna propozycja dla każdego, kto chce nie tylko umiejętnie zaplanować czas, ale także skupić się na zdrowym stylu życia w nowym roku. W środku znajdziecie układ tygodniowy, ćwiczenia nie tylko fizyczne, ale także mentalne. Poza tym są tu autorskie przepisy na smaczne i zdrowe dania, spora dawka przydatnej i praktycznej wiedzy, a przede wszystkim mnóstwo motywacji.

Nietypowa Matka Polka Kalendarz - sprawdź na TaniaKsiazka.plKalendarze – Nietypowa Matka Polka

To kalendarz autorki popularnego na facebooku profilu Nietypowa Matka Polka. To kreatywny kalendarz przygotowany z myślą o rozmaitych osobach, które potrzebują motywacji, niezależnie od tego, co się akurat dzieje. Znajdziecie w nim 52 teksty na każdy dzień w roku. Poza tym są też praktyczne tabele, które możecie nazwać według upodobań – ułatwią wam one organizację bieżących spraw. Jest też dodatkowe miejsce na notatki i koperta na wizytówki oraz inne szpargały. Nie znajdziecie tu natomiast zapisu świąt katolickich, za to autorka zostawiła sporo miejsca, by samemu móc uzupełnić te luki.

Kalendarze – Alicja w Krainie CzarówKalendarze - kup na TaniaKsiazka.pl

To zdecydowanie doskonała propozycja dla wszystkich fanów tej kultowej już bajki. W środku znajdziecie oryginalne ilustracje i cytaty z książki Przygody Alicji w Krainie Czarów. Poza tym pomoże uporządkować wam bieżące kwestie i przypomni o tym, o czym warto pamiętać. A gdy wszystkie terminy będą spięte, cieszcie się niczym nieskrępowaną siłą wyobraźni! Ponadto znajdziecie tu skrócony niezbędnik, przydatne zwroty używane podczas podróży w języku angielskim, włoskim, niemieckim, hiszpańskim, tabelki z rozmiarami ubrań oraz butów. A do tego miary i wagi, czasy gotowania wybranych produktów oraz terminy wysiewów. Skrócony planer przed każdym miesiącem oraz tygodniowy rozkład każdego miesiąca. A przy każdym z tygodni sporo miejsca na dodatkowe notatki i zapiski.

Piotruś Pan - kup na TaniaKsiazka.plKalendarze – Piotruś Pan

To z kolei dokonała propozycja dla wszystkich fanów przygód Piotrusia Pana. Obowiązki obowiązkami, ale czy zamiast zapamiętywać ważne daty spotkań, urodzin przyjaciół czy spotkań biznesowych, nie lepiej pobujać w obłokach? Polatać trochę razem z Piotrusiem Panem i Wendy? Na samym początku umieszczono skrócony kalendarz na rok 2020, a także kolejny – 2021. Środek wygląda podobnie jak w przypadku Alicji w Krainie Czarów. Tym samym znajdziecie tu skrócony niezbędnik, przydatne zwroty używane podczas podróży w języku angielskim, włoskim, niemieckim, hiszpańskim, tabelki z rozmiarami ubrań oraz butów. A do tego miary i wagi. Rozkład stron również jest podobny. Lewa strona to zapis tygodnia, prawa – miejsce na dodatkowe notatki. Do tego rysunki i cytaty z bajki.

Jeśli żaden z zaprezentowanych kalendarzy nie przypadł wam do gustu, tutaj znajdziecie pozostałe propozycje. Koniecznie sprawdźcie!