Promocje

TaniaKsiazka.pl rozdaje urodzinowe kody zniżkowe

urodziny

Przypominamy, że aktualnie trwają urodziny internetowej księgarni TaniaKsiazka.pl. Świętowanie rozpoczęte 23 kwietnia potrwa aż do 12 maja. Od tego czasu byliśmy świadkami wielu atrakcyjnych promocji, a kilka z nich wciąż zabawia Tanio Książkowych imprezowiczów.

Wy także możecie jeszcze przyłączyć się do wspólnego celebrowania. Jeżeli uczynicie to już dziś, będziecie mieli okazję skorzystać z najnowszej promocji. Jest to najlepszy czas na skorzystanie z rewelacyjnych atrakcji, jakie spotkać można tylko i wyłącznie na obchodach 10 urodzin księgarni TaniaKsiazka.pl.

Co czeka osoby, które wytrwają i będą do końca świętować 10 urodziny Taniej Ksiązki? 5 maja dowiedzieliśmy się, że najwytrwalsi KsiążkoManiacy wezmą udział w promocji 10 złotych na 10 urodziny księgarni TaniaKsiazka.pl. Klientom, którzy złożą zamówienie o minimalnej wartości 59 zł aktywuje się zniżka o wartości 10 zł. Będzie ona przekazana w formie kodu zniżkowego „10URODZINY”, który następnie należy wpisać w specjalne pole w koszyku.

Istotnym warunkiem skorzystania z najnowszej urodzinowej atrakcji jest konieczność zalogowania się na konto księgarni TaniaKsiazka.pl. Natomiast sam kod jest ważny od 5 maja do 12 maja i może być wykorzystany tylko jednokrotnie. Cały regulamin akcji dostępny jest na stronie Taniej Książki.

Podobnie jak w przypadku zakończonej 4 maja promocji Darmowa dostawa od 99 zł, świeżo ujawniona niespodzianka łączy się z innymi urodzinowymi atrakcjami. W ten sposób klienci księgarni, którzy zrobią zakupy na minimum 59 zł, poza 10 złotową zniżką, otrzymają także losowo wybraną zakładkę magnetyczną. W przypadku, gdy wartość zamówienia wyniesie więcej niż 79 zł, dodatkowo otrzymają oni TanioKsiążkowy kubek lub bawełnianą torbę.

Do końca urodzin Taniej Książki pozostało już niewiele czasu. Wykorzystajcie to i bawcie się dobrze!