Ekranizacje i adaptacje

Zanim się pojawiłeś – ekranizacja książki Jojo Moyes 10 czerwca w kinach!

zanimZdążyliśmy się już przyzwyczaić, że ekranizacje bestsellerowych powieści to tylko kwestia czasu. Do tego zaszczytnego grona dołączy, już wkrótce, książka Jojo Moyes Zanim się pojawiłeś. Historia, która trafiła do ponad 6 milionów czytelników na całym świecie, w kinach pojawi się w tym roku. Widzowie w Polsce będą mieli sposobność ujrzeć film Zanim się pojawiłeś już 10 czerwca.

W głównych rolach pojawią się tacy aktorzy jak Emilia Clarke, znana przede wszystkim z roli Daenerys w kultowym serialu Gra o Tron oraz Sam Claflin (Love, Rosie, Igrzyska śmierci). Natomiast w pozostałych bohaterów wcielą się między innymi Charles Dance (Gra o tron) czy też Janet McTeer (Kobieta w czerni). Scenariusz do ekranizacji został napisany przez samą autorkę powieści Jojo Moyes we współpracy ze Scottem Neustadterem (Gwiazd naszych wina) oraz Michaelem H. Weberem (Gwiazd naszych wina).

Zanim się pojawiłeś to powieść, która pokazuje jak skomplikowana i złożona jest miłość. Rozdziera serca i wzrusza do łez. Główna bohaterka to Lou Clark, niezwykła i ciekawa świata, dwudziestosześcioletnia dziewczyna. Pracuje w kawiarni i jest związana ze swoim chłopakiem Patrickiem. Nie jest jednak przekonana do końca czy to akurat on jest miłością jej życia. Wkrótce Lou traci pracę w kawiarni i zmuszona jest znaleźć inne zajęcie. Jako opiekunka poznaje młodego i bogatego bankiera, który w skutek wypadku motocyklowego został sparaliżowany. Will Traynor od tego czasu prowadzi bezbarwne i błahe życie. Nie wie jednak, że nowa znajomość przyczyni się do zmiany jego ponurego nastawienia. Życie ekscentrycznej dziewczyny również nie będzie takie jak wcześniej.

Premiera ekranizacji powieści Zanim się pojawiłeś już w przyszłym miesiącu. Dla zabicia czasu zapraszamy do dzielenia się opiniami na temat bestsellerowej książki Jojo Moyes.