Zniżka na książki - dodatkowy rabat 8%

Uwaga Uwaga, tylko do 23 stycznia można skorzystać z dodatkowego rabatu na TaniaKsiazka.pl. Wystarczy wpisać w koszyku z zamówieniem specjalny Kod: ZIMA i obniżyć koszt swojego zamówienia o 8%. Pamiętajcie, że nie dotyczy to kosztów dostawy. Ta dodatkowa zniżka na książki z pewnością rozgrzeje w ten mroźny czas wiele książkoholikowych serc. 🙂

Wybrałam dla Was kilka tytułów szczególnie wartych uwagi, chociaż ten kod obejmuje absolutnie całą ofertę TaniaKsiazka.pl, czyli ponad 300 tysięcy produktów! W takim razie do dzieła, zacznijmy buszowanie.

Zniżka na książki: Fallen Crest. Akademia Tijan Meyer

Ta książka spodoba się fankom romansów, w których bohaterowie „skaczą sobie do gardeł’, a jednocześnie chcieliby sobie dać buzi. Tak tak, to te książki z motywem hate-love. Wraz z tą historią na polskim rynku debiutuje jedna z najpopularniejszych pisarek za granicą, czyli Tijan. Jej książki są mroczne i niesamowicie ekscytujące. W tej poznamy świat licealistki Samanthy, która w związku z nowym ukochanym swojej mamy, trafia razem z nią pod jego dach i do świata dwóch bardzo wrogo nastawionych przybranych (prawdopodobnie wkrótce) braci.

 

Zniżka na książki: Kobieta w oknie A. J. Finn

O tej książce mówi się i w Polsce i za granicą. Obecnie zajmuje pierwsze miejsce bestsellerów New York Times’a. Spodoba się szczególnie fanom słynnej Dziewczyny z pociągu. Życie bohaterki tej książki skupia się wokół świata, który obserwuje za oknem swojego domu. Podpatrując życie innych, zaczyna nieświadomie „w nim uczestniczyć”. Intensywnie obserwuje szczególnie jedną rodzinę. Przy okazji takiego podglądania, staje się niechcianym świadkiem pewnego zdarzenia. Teraz będzie musiała zacząć żyć własnym życiem, a ono być może wkrótce być w niebezpieczeństwie.

 

Zniżka na książki: Turbulencja Whitney G.

Ta książka z kolei okazała się wielkim bestsellerem i zebrała mnóstwo pozytywnych opinii. Ona także jest debiutem, debiutem na naszym rynku twórczości Whitney G., doskonale już znanej miłośniczkom romansów za oceanem. W tej historii poznamy historię relacji gorącego pilota samolotów pasażerskich i stewardesy. Zakazany związek piszczy w trawie. 🙂

 

 

 

Tylko do 23 stycznia cała oferta TaniaKsiazka.pl, czyli romanse, thrillery, kryminały, biografie, książki dla dzieci wszystko wszystko możecie kupić z dodatkowym rabatem 8%. Nie przegapcie takiej okazji i zapełnijcie swoje półki nowościami i największymi bestsellerami.
Warto pamiętać, że kod nie łączy się z innymi kodami.

Całą ofertę TaniaKsiazka.pl znajdziecie w tym miejscu.

Zniżka na książki