Podtrzymując wszechświat - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Jennifer Niven pt. Podtrzymując wszechświat jest już dostępna na polskim rynku. To doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Książka ta skierowana jest przede wszystkim do młodzieży, jednak Czytelnik w każdym wieku znajdzie tu coś cennego i zaskakującego. Jeśli zatem jesteście miłośniczkami literatury kobiecej, koniecznie sięgnijcie po tę historię, niezależnie od wieku. Gwarantujemy, że zaspokoi ona oczekiwania nawet najbardziej wymagających Czytelniczek. Warto tutaj wspomnieć, że Jennifer Niven światową sławę i sukces zapewniła sobie powieścią pt. Wszystkie jasne miejsca. Teraz ponownie udowadnia, że ma ogromny talent, a jej międzynarodowy sukces nie jest kwestią przypadku. Koniecznie sprawdźcie to same!

Nowość od Jennifer Niven – kiedy gra pozorów zostaje zdemaskowana

Czytelniczki spotykają się z Libby, dziewczyną, która w swoim młodym życiu zdążyła już przecierpieć bardzo dużo. Największym i najbardziej bolesnym ciosem okazała się śmierć matki, z którą była bardzo zżyta. Libby w akcie desperacji zaczęła poszukiwać pocieszenia w jedzeniu. Bardzo szybko nałóg doprowadził ją do otyłości i poważnych problemów zdrowotnych.

Ogromnym wsparciem okazał się jej ojciec, który pomógł bohaterce wyjść z nałogu. Jednak dziewczyna wciąż zmaga się z brakiem pewności siebie. Ma również problemy z odnalezieniem się w rzeczywistości. Kiedy wraca do szkoły, spotyka się z odrzuceniem rówieśników, a to tylko potęguje jej zagubienie. Na horyzoncie pojawia się Jack, zupełne przeciwieństwo dziewczyny. Jest powszechnie lubiany, dobrze się uczy i zawsze pomaga innym. Jednak mimo to stara się pozostawać w cieniu. Chłopak ukrywa sekret, o którym nawet jego najbliżsi znajomi nie mają pojęcia. Jack w ogóle nie zapamiętuje twarzy. A to, aby ten sekret nie wyszedł na jaw, kosztuje go wiele wysiłku.

Ta nietypowa dwójka zaczyna spędzać ze sobą coraz więcej czasu. Czy przyjaźń z Libby będzie dla Jacka chwilą wytchnienia? Czy dziewczyna pozwoli mu pogodzić się z własną niedoskonałością i żyć bez strachu?

Nowość od Jennifer Niven pt. Podtrzymując wszechświat znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy tę książkę wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i młodzieżowej.