Komiks od Keanu Reevesa

Komiks od Keanu Reevesa to nie lada gratka dla wszystkich fanów słynnego aktora. Poza tym powody do zadowolenia mają przede wszystkim miłośnicy komiksowych historii. Ostatnio było o nim głośno w kontekście udziału aktora w grze Cyberpunk 2077, stworzonej przez CD Projekt Red. Teraz gwiazdor, który wystąpił m.in. w tak popularnych produkcjach, jak Matrix, John Wick czy 47 roninów spełnia się w zupełnie innej branży. Jesteście ciekawi, co przygotował swoim fanom i czytelnikom na całym świecie? Koniecznie to sprawdźcie, czytając dalej!

Komiks od Keanu Reevesa

fot. boom-studios.com

Komiks od Keanu Reevesa – co wiemy o komiksie?

Komiks nosi tytuł „BRZRKR”, a jego premiera przewidywana jest na 7 października 2020 roku. Tytułowy bohater to postać, zwana Berzerkerem. Za fabułę, oprócz aktora, odpowiedzialny jest także Matt Kindt, natomiast ilustracje stworzyli Alessandro Vitti i Bill Crabtree. Całość będzie składać się z 12 części.

Berzerker to pół-człowiek pół-bóg, o twarzy Keanu Reevesa, który już 80 tysięcy lat podąża krwawą ścieżką. Trudno się temu dziwić, kiedy jego ojcem był sam bóg wojny. Teraz bohater współpracuje z amerykańskim rządem i wykonuje dla nich niebezpieczne zadania. W zamian ma otrzymać prawdę o swoim pochodzeniu. Komiks pojawi się nakładem Boom! Studios. Natomiast sam aktor tak mówi o przygodach komiksowego bohatera, którego powołał do życia:

To działa na zasadzie: „Wykonam dla was kilka misji, a wy pomożecie mi dowiedzieć się, kim jestem i jak doszło do sytuacji, w jakiej się znajduję i jak mogę się od niej uwolnić”. Ale oczywiście do tego dochodzą również ukryte motywy obu stron.

A choć jego bohater to doskonała, nieśmiertelna broń w ludzkiej skórze, to nie brakuje mu poczucia humoru. Jak zaznacza sam aktor, to: „sympatyczny facet, który dużo przeszedł i jest znużony światem z powodu swojej przeszłości”. Ponadto czytelnicy mogą liczyć na to, że w komiksie zostaną poruszone kwestie problemów etycznych i moralnych.

Nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na komiks od Keanu Reevesa. Tymczasem wszystkich zainteresowanych tego typu historiami, odsyłamy tutaj.