Kontynuacja Tatuażysty z Auschwitz - kup na TaniaKsiazka.pl

Kontynuacja Tatuażysty z Auschwitz to nie lada gratka dla wszystkich miłośników wspomnianej książki. Poza tym powody do zadowolenia mają wszyscy ci, którzy interesują się powieściami, inspirowanymi prawdziwymi zdarzeniami. Książka Heather Morris w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera, stając się międzynarodowym hitem. Tym samym trudno się dziwić, że najnowsza jej powieść już wzbudza ogromne zainteresowanie. Książka pt. Podróż Cilki na naszym rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 15 stycznia 2020 roku. Jesteście ciekawi, czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Kontynuacja Tatuażysty z Auschwitz - kup na TaniaKsiazka.pl

Kontynuacja Tatuażysty z AuschwitzPodróż Cilki

Tytułowa bohaterka ma zaledwie szesnaście lat, kiedy trafia do Auschwitz. Tam szybko się uczy, że uroda daje siłę, a ta oznacza przetrwanie. Kiedy po trzech latach Armia Czerwona wyzwala obóz, dziewczyna nie odzyskuje wolności: zostaje oskarżona przez komunistyczne władze o kolaborację i skazana na piętnaście lat łagru w Workucie.

Tym samym zaczyna się kolejna długa i bolesna podróż Cilki. Na Syberii staje przed wyzwaniami zarówno nowymi, jak i boleśnie znanymi, w tym niechcianą uwagą strażników. Młoda kobieta, która podczas Zagłady straciła całą rodzinę, musi się zmierzyć nie tylko z trudnymi warunkami życia na nieludzkiej ziemi i pracą ponad siły. Ponieważ zmaga się także z ciążącym nad nią poczuciem winy. W sowieckim łagrze spotyka ludzi dobrych i okrutnych, mądrych i zaślepionych, codziennie zmaga się ze śmiercią i terrorem. Ale odkrywa w sobie siłę, o którą się nigdy nie podejrzewała. A w związku z tym widzi, że ​​pomimo wszystkiego, co jej się przydarzyło, w jej sercu jest miejsce na miłość. Miłość, która da jej siłę, by myśleć o przyszłości.

Przypominamy, że kontynuacja Tatuażysty z Auschwitz będzie dostępna na naszym rynku w sprzedaży już od 15 stycznia 2020 roku. Prezentowaną dziś powieść pt. Podróż Cilki znajdziecie tutaj. To opowieść o cierpieniu, ale także o niezwykłej odwadze i harcie ducha w obliczu niesprawiedliwości i okrucieństwa. Jeszcze raz gorąco polecamy!