Nowość od Petera Wohllebena - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Petera Wohllebena to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości pisarza. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbiciele reportaży i literatury faktu. Warto tutaj wspomnieć, że Wohlleben skradł serca czytelników na całym świecie takimi tytułami jak Sekretne życie drzew czy Duchowe życie zwierząt oraz Nieznane więzi natury. Tym samym teraz przyszedł czas na zupełną nowość, która jest już dostępna na polskim rynku. Książka pt. Dotknij, poczuj, zobacz to kolejna odsłona niezwykłych faktów, tym razem na temat ludzkich emocji i własnego ciała. Jesteście ciekawi, czego możecie się spodziewać po tej pozycji? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Nowość od Petera Wohllebena - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Petera Wohllebena – Dotknij, poczuj, zobacz, kilka słów o książce

Obecnie żyjemy w miastach zalanych betonem, otoczeni ekranami, nieustannie podłączeni do sieci. W związku z tym stopniowo tracimy umiejętność korzystania z dobroci natury. Nie wszystko jednak stracone. Ponieważ okazuje się, że naszej więzi z przyrodą nie zniszczyły negatywne zjawiska i ciągle jest niezwykle silna.

W związku z tym autor, Peter Wohlleben, na podstawie najnowszych badań naukowych oraz własnych wieloletnich obserwacji otwiera nam oczy i uszy. Zaprasza czytelnika, by widział, słyszał i czuł mocniej. A poza tym zachęca, by uświadomić sobie potęgę swoich zmysłów i wsłuchiwać się we własne ciało. Ponieważ w nagrodę otrzymamy od natury dużo dobrego. W otoczeniu drzew nasze ciśnienie się znormalizuje, kolor zielony nas uspokoi, a las wyostrzy nam zmysły. Autor po raz kolejny udowadnia, że ukojenie, jakie daje nam natura, jest nie do przecenienia. Wystarczy tylko wyjść z domu i znaleźć odpowiednie miejsce. Pozwólcie naturze, by pomogła wam poprawić samopoczucie.

Przypominamy, że nowość od Petera Wohllebena jest już dostępna na naszym rynku. Prezentowaną dziś książkę pt. Dotknij, poczuj, zobacz znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury faktu i reportaży. Gwarantujemy, że nie pożałujecie! Koniecznie dajcie nam znać, czy sięgniecie po ten tytuł. A może znacie poprzednie pozycje autora? Chętnie dowiemy się, co o nich myślicie.