Król lew - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Król lew to jedna z kultowych już bajek Disneya, którą bez wątpienia znają niemal wszyscy. Jeśli nie całą produkcję od deski do deski, to przynajmniej jej fragmenty czy charakterystyczne, zapadające w pamięć piosenki. Tym samym trudno się dziwić, że najnowszy projekt realizowany w postaci filmu, wzbudza wiele emocji wśród fanów słynnego lwa. Dobre wiadomości są takie, że film pt. Król lew w Polskich kinach będzie dostępny już od 19 lipca 2019 roku. Przypadnie od do gustu każdemu wielbicielowi kina familijnego i przygodowego. Jesteście ciekawi, czego możecie spodziewać się po najnowszej produkcji? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej i obejrzeć zwiastun!

Król lew - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Król lew – zwiastun i kilka słów o fabule

Reżyserią filmu zajął się Jon Favreau, który związany jest m.in. z takimi produkcjami jak Wilk z Wall Street, Cztery Gwiazdki czy Iron Man 3. Natomiast scenariusz stworzył Jeff Nathanson, odpowiedzialny za sukces m.in. Złap mnie, jeśli potrafisz, Faceci w czerni 3 czy Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara.

O czym opowiada sama historia, wie z pewnością większość z was. Z przyjemnością jednak przypomnimy fabułę tym, którzy bajkę oglądali dawno temu.

Simba jest młodym, prawowitym następcą tronu po swoim ojcu – królu Mufasie. Jednak nie wszyscy mieszkańcy królestwa cieszą się z jego narodzin. Następcą Mufasy był bowiem dotąd jego brat, Skaza, który nie zamierza tak łatwo oddać władzy. W związku z tym, knując spisek i posuwając się do zdrady, doprowadza do tragedii, w wyniku której to jemu przypada w udziale tron. Tym samym Simba zostaje wygnany, ale pozostając wierny naukom swojego ojca, Mufasy, bierze sobie do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowo poznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości.

Przypominamy, że film w naszych kinach będzie dostępny od 19 lipca 2019 roku. Natomiast wszystkich zainteresowanych książka pt. Król lew odsyłamy tutaj.

Poza tym tutaj znajdziecie mnóstwo innych gadżetów, związanych z tą kultową produkcją. Koniecznie to sprawdźcie! Poniżej zaś prezentujemy obiecany zwiastun. Dajcie znać, czy wybieracie się do kina!