Kryminalny listopad - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Kryminalny listopad zapowiada się bardzo obiecująco! Na horyzoncie bowiem majaczą premiery gorących tytułów. I mowa tu przede wszystkim o polskich twórcach, których książki rozchwytywane są niczym świeże bułeczki! Część z nich jest już oczywiście dostępna, w związku z tym już teraz możecie zaopatrzyć domową biblioteczkę w porywające historie. Deszczowa jesień coraz bardziej daje się nam we znaki, warto więc umilić sobie wieczór dobrą książką. Po jakie tytuły warto sięgnąć w tym miesiącu? Koniecznie to sprawdźcie! Gwarantuję Wam całą górę emocji, napięcia i nieoczywistych spraw, których zakończenie zaskoczy nawet największego miłośnika kryminałów. W tych powieściach nic nie jest takie, jakie wydaje się na pierwszy rzut oka.

Kryminalny listopad - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Kryminalny listopad – po co warto sięgnąć?

Kształt serca - kup na TaniaKsiazka.pl

Kształt serca Dolores Redondo

Amaia Salazar w wieku dwunastu lat na sześć godzin zgubiła się w lesie. Kiedy ją odnaleziono, leżała bez ruchu w deszczu, a ubranie miała osmalone niczym czarownica uratowana ze stosu. Teraz dwudziestopięcioletnia dziewczyna to inspektorka Policji Statutowej z Nawarry, która uczestniczy w programie wymiany dla funkcjonariuszy policji Europolu w Akademii FBI w Stanach Zjednoczonych. Jednym z testów jest zbadanie prawdziwego przypadku seryjnego mordercy, który zawsze ujawnia się podczas wielkich klęsk żywiołowych. Tym samym Amaia wyrusza do Nowego Orleanu w przeddzień najgorszego huraganu w historii. Wkrótce kobieta otrzymuje też informację o umierającym ojcu, co przywraca jej traumę z dzieciństwa.

Książka dostępna od 25 listopada.

Paprocany - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Paprocany Paulina Świst

Policjanci z Komendy Miejskiej w Tychach zostają oskarżeni o zgwałcenie prostytutki. W sprawę zamieszany jest jeden z najuczciwszych i wzorowych mundurowych, Krzysztof Strzelecki. Komendant nie wierzy, że mógłby on dopuścić się takiego czynu, jednak odsyła go na przymusowy urlop. Tymczasem komendant musi uporać się z problemami rodzinnymi. W grę wchodzi porwanie, więc prosi on urlopowanego podwładnego o pomoc w prywatnym śledztwie. Wszystkie tropy prowadzą ich nad Paprocany – jezioro w Tychach, popularne na Śląsku miejsce wypoczynku.

Książka dostępna od 12 listopada 2020 roku.

Kryminalny listopad - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Wszystko, co powiesz Gillian McAllister

Co zrobić, kiedy przypadkiem zabijasz człowieka? Bohaterka tej książki stoi przed niełatwym wyborem. Może uciec z miejsca zbrodni i udawać, że feralna noc nigdy nie miała miejsca. Nie ma świadków, nikt nie będzie jej podejrzewał. Albo może też zadzwonić na numer alarmowy i czekać na przyjazd policji, licząc, że mąż, rodzina i przyjaciele się od niej nie odwrócą.

Książka już dostępna.

Kryminalny listopad - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Ukochaj na śmierć Robert Ostaszewski

Podczas rekonstrukcji historycznej, przedstawiającej obronę wieży spadochronowej w Katowicach w wojnie 1939 roku, ginie student ze Świętochłowic. Nadkomisarz Polański nie wierzy, że mógł być to czysty przypadek. W związku z tym wraz ze swoim zespołem rozpoczyna skomplikowane śledztwo, konfrontując się z czymś, czego nawet on nie mógł przewidzieć.

Książka już dostępna.

Wymazani z pamięci - kup na TaniaKsiazka.pl

Wymazani z pamięci Piotr Borlik

Do gdańskiej policji wpływa zgłoszenie o grupie błąkających się dzieci. Są tak samo ubrane, ale różni je wszystko inne. Okazuje się, że wszystkie były poszukiwane. Żadne z nich jednak nie pamięta nic od momentu porwania. Ponadto policji do tej pory nie udało się ustalić motywu ich porwania i przyczyn zaginięcia. Tymczasem początkowa euforia rodziców powoli zmienia się w podejrzliwość i nieufność wobec odzyskanych dzieci. Ponieważ te zupełnie nie przypominają osób sprzed lat. Wkrótce wychodzi też na jaw, że łączy je paniczny strach przed ciemnością.

Książka dostępna od 10 listopada 2020 roku.

Miłość czyni dobrym - kup na TaniaKsiazka.pl

Miłość czyni dobrym Katarzyna Bonda

Historia ta powstała na podstawie prawdziwych wydarzeń. Autorka przeanalizowała mnóstwo tomów akt sprawy. A dzięki temu czytelnicy otrzymują opowieść o Danielu Skalskim, który marzy o zdobyciu naprawdę dużych pieniędzy i życiu w luksusie. W związku z tym w poszukiwaniu łatwego zarobku schodzi na drogę przestępczą. Zostaje bezwzględnym oszustem. Odtąd jego codzienność to nakręcająca się spirala kłamstw i intryg, które zniszczą niejedno życie.

Książka dostępna od 25 listopada 2020 roku.