Kryminalny nowy rok - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Kryminalny nowy rok to doskonałe zestawienie dla wszystkich tych, którzy poszukują wciągających i nieco mrocznych powieści kryminalnych, nierzadko zahaczających o thrillery. Poza tym to świetna propozycja dla każdego, kto chciałby sprawdzić „co w trawie piszczy” i czego można się spodziewać w styczniu. Wśród dzisiejszych propozycji umieściliśmy najgorętsze tytuły, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym odbiorcom.  Tym samy, jeśli poszukujecie intrygujących i naprawdę wciągających powieści kryminalnych, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, na co warto zwrócić uwagę w styczniu!

Kryminalny nowy rok - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Stażystka - zobacz na TaniaKsiazka.plKryminalny nowy rok – Stażystka

Marek Skalski szuka właśnie stażystki. Jego zona, Ewa Skalska pomaga mężowi w tym zadaniu. Ponieważ doskonale zna swojego partnera. A w związku z tym wie, która kandydatka go zaintryguje. Wie, jakie będzie miała włosy i kolor oczu oraz doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że Marek ponownie ją zdradzi.

Natomiast Klaudia Neter nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że ten staż odmieni jej życie na lepsze. To jej szansa, której nie ma zamiaru wypuścić z rąk. Jednak staż u Skalskiego z czasem zaczyna wywoływać u niej coraz większy niepokój. Do tego zostaje uwikłana w niebezpieczny trójkąt, lecz zamierza się z niego wycofać.

Pewnego dnia w Oławie policja odnajduje ciało jednej z dwóch zaginionych młodych kobiet. Co więcej, każda z poszukiwanych odbywała wcześniej staż u Skalskiego. Dlatego też Klaudia zaczyna obawiać się o własne życie. Dziewczyna jednak nie ma pojęcia, z której strony może nadejść zagrożenie.

Książka dostępna od 29 stycznia 2020 roku.

Kryminalny nowy rok – Zmuszona, by zabićKryminalny nowy rok

Marka i Evie łączy burzliwy romans. To właśnie Evie przywróciła wiarę w życie Marka po śmierci jego żony. Wkrótce jednak znajomi i przyjaciele kobiety zaczynają się o nią niepokoić. Ponieważ na ciele kobiety zauważalne robią się obrażenia cielesne. W związku z tym o ślady te zostaje podejrzany Mark. Czyżby namiętny romans przerodził się w piekło?

W środku nocy do rezydencji kochanków zostaje wezwana Stephanie King. Znajduje w łóżku dwa brutalnie zamordowane ciała, które trudno zidentyfikować. Gdzie zaczyna się morderstwo? W chwili, kiedy następuje pierwsze pchnięcie nożem? Czy w momencie pierwszej myśli o popełnieniu zbrodni?

Książka dostępna od 29 stycznia 2020 roku.

Kryminalny nowy rok Kryminalny nowy rok – O krok za daleko

Bohater, Simon Greene, żyje praktycznie na krawędzi obłędu. Ponieważ już od wielu miesięcy szuka swojej córki, Paige. W końcu jednak udaje się mu trafić na jej ślad. Namierza dziewczynę w Central Parku, gdzie ćpuny grają dla pieniędzy przy pomniku Lennona. Jednak na drodze mężczyzny staje Aaron, człowiek, przez którego dziewczyna uciekła z domu. A Paige znowu znika.

Simon nie ma jednak zamiaru odpuścić. Ponieważ za wszelką cenę chce sprowadzić córkę do domu. Jednak sytuacja bardzo szybko się komplikuje. W mieszkaniu, gdzie koczowała dziewczyna, policja znajduje zwłoki Aarona. Poza tym żona Simona zostaje postrzelona i teraz walczy o życie w jednym ze szpitali. W związku z tym bohater musi zadać sobie pytanie, w co wplątała się ich córka? I czy to ona zabiła Aarona?

Książka jest już dostępna w sprzedaży.

Kryminalny nowy rok – Zaufasz mi

Życie odbierają sobie: młody chłopak, wychodzący na prostą, nastolatka, której niczego nie brakuje oraz ojciec dwójki dzieci. Co pchnęło ichZaufasz mi - kup na TaniaKsiazka.pl do samobójstwa? I czy to pewne, że odebrali sobie życie na własne życzenie?

Ada Czarnecka przechodzi traumę po ostatnim śledztwie. Z tego powodu bierze urlop, zrywa wszelkie kontakty i wyjeżdża, zostawiając wszystko za sobą. Poza tym podejmuje też bardzo trudną decyzję o rozwodzie. Jednak Krystian Wilk nie pozwala jej zniknąć na długo. Ściąga kobietę na komendę, włączając ją do zespołu śledczego, który pracuje nad serią tajemniczych samobójstw. Szybko jednak okazuje się, że to nie jedyny powód. Ponieważ Krystian już wie, co znaczy dla niego rudowłosa psycholog policyjna. I choć Ada ciągle nie potrafi mu zaufać, ich relacja coraz bardziej się zacieśnia.

Książka jest już dostępna w sprzedaży.

Magazyn - kup na TaniaKsiazka.plKryminalny nowy rok – Magazyn

Paxton nigdy nie sądził, że będzie pracował dla Clouda, gigantycznej firmy technologicznej, która włada praktycznie całym rynkiem amerykańskim. Ani że przeprowadzi się do jednego z jej rozległych obiektów. Szczególnie iż życie w środowisku Clouda – z salami rozrywkowymi, otwartymi przestrzeniami biurowymi i w ogromnych magazynach – jest lepsze niż to, co pozostało na zewnątrz. To znacznie więcej, niż zapewnia ktokolwiek inny.

Zinnie udało się przeniknąć w szeregi Clouda, gdzie pracuje pod przykrywką. Wiele ryzykuje, by wykraść najcenniejsze tajemnice firmy. Paxton ze swoim zwykłym życiem, małymi nadziejami i obawami może okazać się idealnym pionkiem w tej grze. Jeśli tylko Zinnia będzie w stanie poświęcić go dla dobra sprawy. Gdy prawda o pobudkach firmy wychodzi na jaw, kobieta musi postawić wszystko na jedną kartę.

Książka dostępna od 29 stycznia 2020 roku.

Kryminalny nowy rok – ZdradaZadra - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Komisarz Bernard Gross bada sprawę kości odnalezionych w pobliskim lesie. A nowe tropy zaprowadzą go wprost do sprawy zagadkowego zniknięcia pary studentów sprzed 16 lat. Poza tym im głębiej i dokładniej Gross będzie szukał, z tym większym trudem przyjdzie mu przedzierać się przez gąszcz traumatycznych wspomnień skłóconych ze sobą członków rodzin dwojga zaginionych. Do tego prawda o minionych wydarzeniach okaże się wstrząsająca.

Książka jest już dostępna w sprzedaży.