Książka słynnego aktora,

Zapowiadana od marca tego roku książka słynnego aktora, Toma Hanksa będzie miała wkrótce swoją polską premierę. Kolekcja nietypowych zdarzeń ukaże się 26 października. Jesteście ciekawi, co takiego napisał jeden z najsłynniejszych aktorów na świecie?

Słynni ludzie często próbują swoich sił w popularnych branżach. Modelki i piosenkarki stają się aktorkami, tak więc czemu aktor nie mógłby sprawdzić się jako pisarz? W końcu tak naprawdę zarówno aktorzy, jak i pisarze, czy malarze to przede wszystkim artyści. Tak więc Tom Hanks spróbował swoich sił jako pisarz i stworzył zbiór opowiadań, które łączy jeden wspólny mianownik – maszyny do pisania. Aktor od lat kolekcjonuje te przedmioty i szczególnie zachwyca się starymi egzemplarzami maszyn, które obecnie trudno jest znaleźć na rynku. Jednak jego opowiadania nie będą o maszynach jako takich. Staną się one jedynie tłem dla przedstawianych w nich zdarzeń.

Książka słynnego aktora, a co w niej?

Tak więc w kolekcji opowiadań spod pióra słynnego aktora znajdziemy historię rozwódki, która na nowo próbuje poukładać swoje życie. Będzie tam także opowieść o losie imigranta, który chce zacząć życia od nowa, z daleka od wojny i przybywa do Nowego Jorku wraz z całą rodziną. Każda historia przeniesie nas w inne miejsce i do życia innych bohaterów.

Tom Hanks

Źródło: MicroGiving

Aktor niewątpliwie w swoich opowiadaniach pokazuje, jak wrażliwe jest jego serce i ile aspektów codziennego życia potrafi dostrzec, mimo całego blichtru i sławy, która otacza go na co dzień.

Osoby, które miały okazję już zapoznać się z książką spod pióra aktora piszą, że w jego opowiadaniach kryje się niezwykła głębia, ciepło, nostalgia. Bardzo ważnym elementem, poza tym czysto ludzkim, są w nich oczywiście maszyny do pisania. Potrafią one w sposób zaskakujący i czasami niepozorny zaistnieć w przedstawianej opowieści.

Powiązane: KSIĄŻKA TOMA HANKSA, CZYLI JAK AKTOR ZAMIENIŁ HOBBY W ZBIÓR OPOWIADAŃ

Tom Hanks jest amerykańskim aktorem, producentem filmowych i reżyserem. Cieszy się on także opinią jednego z najbardziej uwielbianych celebrytów w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Zasłynął szczególnie rolą w Forreście Gumpie, a jego nowa książka to dowód na to, że jest niezwykle wrażliwym człowiekiem i artystą.