Ósmy cud świata - kup na TaniaKsiazka.pl

Ósmy cud świata Magdaleny Witkiewicz to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom poruszających opowieści obyczajowych. Opowieści, które na długo zostają jeszcze z Czytelnikiem, nawet kiedy tom wędruje już na półkę między przeczytane pozycje. Jeśli więc poszukujecie historii, umilającej jesienne, chłodne popołudnia, trafiliście idealnie. Koniecznie przekonajcie się sami, że Magdalena Witkiewicz to autorka, na którą warto zwrócić szczególną uwagę podczas poszukiwań niezwykłych, książkowych historii.

Ósmy cud świata - kup na TaniaKsiazka.pl

Ósmy cud świata – niezwykła przygoda, zwyczajni bohaterowie

Najnowszą książką Witkiewicz udowadnia, że podczas tworzenia powieści obyczajowych, czuje się niczym ryba w wodzie. Jeśli jesteście miłośnikami tego typu historii i do tej pory nie mieliście okazji zetknąć się z twórczością tej autorki, powinniście jak najszybciej nadrobić zaległości.

Bohaterowie Ósmego cudu świata przeżywają niezwykłe przygody, jednak w każdym najdrobniejszym szczególe są po prostu zwykłymi ludźmi. Czytelnik więc z łatwością może utożsamić się z danymi postaciami lub kibicować tej jednej, wybranej. Nikogo też nie dziwi, że wybory niektórych z nic są błędne i niosą za sobą wiele nieprzyjemnych konsekwencji. Wszak człowiek jest tylko człowiekiem…

Zastanawialiście się kiedyś, czy historia sprzed lat, usłyszana przypadkowo na drugim krańcu świata, może wpłynąć na Wasz los?

Główną bohaterką powieści jest Anna, trzydziestokilkuletnia singielka. Wybierając się na urlop do Azji, nawet nie śniła o tym, co ją tam spotkało. Kilka romantycznych chwil, obudziło w niej dawno uśpione uczucia. W przypływie emocji kobieta podejmuje decyzję, która może zaważyć nie tylko na jej losie, ale zdefiniuje również przyszłość kilku innych. Wkrótce jednak okazuje się, że szczęście, które było na wyciągnięcie ręki to tylko pozory. Wszystko zaczyna się sypać niczym domek z kart.

Czy w morskiej muszli przywiezionej z wakacji może znajdować się coś, co da nadzieję bohaterce na lepsze jutro? Być może pierwszy promień słońca ukrywa się w niepozornych rzeczach.

Książka pt. Ósmy cud świata to historia, która pokazuje proste prawdy i daje nadzieję. Nadzieję na to, że nawet błądząc w najmroczniejszych ciemnościach, człowiek w końcu znajdzie drogę ku jasności i radości życia.

Powieść Magdaleny Witkiewicz znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!