Zgadnij kto Chrisa McGeorge'a. Patronat CoPrzeczytac.pl

5 września, czyli już za dwa tygodnie swoją premierę będzie miała książka Zgadnij kto Chrisa McGeorge’a, którą objęliśmy patronatem. To nowatorski kryminał napisany w konwencji popularnych escape roomów. Przygotowałam Wam zapowiedź tej publikacji.

Zgadnij kto Chrisa McGeorge'a. Patronat CoPrzeczytac.pl. Książka dostępna w TaniaKsiazka.pl

Zgadnij kto Chrisa McGeorge’a – zasady są proste, ale gra nie jest łatwa

Głównym bohaterem jest Morgan Sheppard, który jako jedenastolatek rozwiązał zagadkę śmierci nauczyciela matematyki. Pozornie wszystko wyglądało na samobójstwo, ale Morgan znalazł mordercę, co sprawiło, że wokół chłopaka zrobiło się głośno i stał się sławny.

Teraz, dwadzieścia pięć lat później Morgan prowadzi popularny program telewizyjny, nadawany na żywo: Detektyw z sąsiedztwa. Na oczach publiczności wskazuje winnych w różnych sprawach.

Pewnego dnia telewizyjny detektyw budzi się przykuty kajdankami do łóżka w zamkniętym pokoju hotelowym. Nie jest sam, bo wraz z nim jest jeszcze pięć innych osób, które też odzyskują przytomność. Okazuje się, że w łazience są zwłoki. Sheppard w przeciągu zaledwie trzech godzin musi odkryć, kto z tej piątki jest mordercą, inaczej zginą wszyscy, nawet ci niewinni.

Okaże się, że dobór osób zamkniętych w pokoju wcale nie jest przypadkowy, a Morgan w rozpaczliwym poszukiwaniu mordercy będzie musiał cofnąć się aż do dzieciństwa i zmierzyć się z przeszłością.

Czy trzy godziny wystarczą, żeby znaleźć mordercę? Kim naprawdę są ludzie zamknięci w pokoju i co ukrywają?

Zgadnij kto Chrisa McGeorge’a. Patronat CoPrzeczytac.pl

Fabuła książki Zgadnij kto rozgrywa się w bardzo ograniczonej i klaustrofobicznej przestrzeni. To książka, w której akcja jest tak zagęszczona, że trzyma w napięciu od początku do końca. Debiutancką powieść Chrisa McGeorge’a czyta się z zapartym tchem. Jestem pewna, że jeszcze usłyszymy o tym autorze.

Zgadnij kto Chrisa McGeorge’a w Polsce ukaże się nakładem Wydawnictwa Insignis.

Jeżeli tak jak my uwielbiacie książki, które zaskakują i mocno trzymają w napięciu, to ten kryminał na pewno przypadnie Ci do gustu. Co prawda książka będzie mieć swoją premierę dopiero we wrześniu, ale możesz już teraz zamówić ją tutaj, żeby mieć pewność, że do września o niej nie zapomnisz. 😉