Książki Mii Sheridan - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!

Książki Mii Sheridan to powieści, które przyspieszają bicie serca i wciąż zajmują jedno z pierwszych miejsc na liście najczęściej czytanych gatunków – romanse. Jedną z niekwestionowanych mistrzyń tegoż gatunku jest Mia Sheridan, amerykańska pisarka, mieszkająca w Cincinnati wraz z mężem i czwórką dzieci. Jej prawdziwą pasją jest tworzenie historii o ludziach, których przeznaczeniem jest być ze sobą. Wszystkie książki tej autorki cieszą się ogromnym powodzeniem na całym świecie. Nie bez powodu romantyczne historie, które wyszły spod jej pióra, zapewniły jej dziełom tytuły bestsellerów w New York Timesie, USA Today i Wall Street Journal.

Trudno wybrać tylko kilka pozycji ze wszystkich dzieł autorki, ponieważ wszystkie jej opowieści są piękne i wzruszające, ale choć ja wybrałam tylko trzy, wy – drodzy Czytelnicy, możecie przeczytać je wszystkie!  Znajdziecie je tutaj>>

Książki Mii Sheridan, które warto przeczytać

1. Bez słów 

Już sam tytuł sugeruje, że nie jest to żadna ckliwa opowieść. Mistrzyni romansu uwodzi nas kolejną historią miłosną, przyozdobioną ludzkimi dramatami. Bohaterowie wydają się przez to bardziej prawdziwi, zupełnie, jakbyśmy na co dzień mijali ich na ulicy. Może tak właśnie było… Odosobniony mężczyzna po przejściach i samotna kobieta, której los także nie oszczędzał. Wydawać by się mogło, że żadne z nich nie chce, albo nie potrafi przed nikim się otworzyć, ale może właśnie dlatego, że są nierozumiani przez otoczenie, mogą odnaleźć oparcie w sobie nawzajem. Nie muszą przecież rozmawiać. Mogą porozumiewać się bez słów…

Świetny styl pisania autorki, ciekawa fabuła i intrygująca okładka kuszą, by sięgnąć po książkę bez najmniejszego wahania. Nie pozostaje nic innego, jak tylko dać się jej porwać i rozkoszować lekturą.

 2. Stinger. Żądło namiętności

O Las Vegas mówi się, że to miasto grzechu. A co jeśli odbywa się tam poważna konferencja dla studentów prawa? Jej uczestnicy na pewno nie mogą się nudzić. Jedną z partycypantów jest młodziutka Grace Hamilton, dziewczyna twardo stąpająca po ziemi, ułożona i bardzo ambitna. Jakby dla kontrastu poznajemy Carsona, chłopaka o dość nieprzyzwoitej profesji. Duet, reprezentujący dwa zupełnie różne światy. Można odnieść wrażenie, że ich drogi skrzyżowały się tylko moment… A jednak ich myśli wciąż wracają do tamtej chwili i nie pozwalają im zapomnieć o sobie nawzajem.

Jak dalej potoczyły się ich losy? Ci z Was, którzy już przeczytali tą niezwykłą i zaskakującą powieść romantyczną na pewną zechcą odświeżyć swoje wspomnienia, a tym Czytelnikom, którzy jeszcze nie mieli okazji po nią sięgnąć, gorąco ją polecam!

 3. Bez szans

Nawet tam, gdzie nie ma nadziei, jest miejsce dla miłości – mówi napis widniejący na okładce książki. Mia Sheridan ponownie wprowadza swoich Czytelników w świat miłości, zakrapiany nieszczęściem i cierpieniem. Bohaterowie powieści Bez szans codziennie muszą zmagać się z szarą i nieprzychylną rzeczywistością. Walczą z biedą i samotnością. On i ona.  Gdy nadarza się szansa na wyrwanie się z miasteczka, w którym oboje tkwią, rywalizują ze sobą. To walka o lepsze jutro, spełnienie marzeń i o… miłość. Bo zwyciśetwo jednego oznacza porażkę drugiego. Co w takiej sytuacji zrobią Kyland i Ten?

Zaskakująca powieść o miłości, rywalizacji i codziennych zmaganiach, które dotykają dwoje młodych ludzi i całe ich otoczenie. Targa emocjami i nie pozwala nawet na chwilę znużenia.

Moim zdaniem, są to niebanalne, zapadające w pamięć romanse, do których na pewno nie raz jeszcze wrócę. A wy, drodzy Czytelnicy? Co sądzicie o tych propozycjach wyjętych spod pióra wspaniałej Mii Sheridan? Jeśli jeszcze ich nie przeczytaliście, polecam zrobić to jak najszybciej! Zwłaszcza, że już wkrótce pojawi się kolejna powieść tej autorki. Więcej dowiecie się tutaj>>