Miasteczko kłamców - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Miasteczko kłamców to debiutancka powieść Megan Mirandy, która w sprzedaży pojawi się 17 lipca bieżącego roku. Jeśli należycie do grupy odbiorców, którzy po literaturze oczekują dreszczyku grozy, to trafiliście idealnie. Książkę Mirandy można bowiem bez przeszkód zakwalifikować jak mroczny thriller, dostarczający wielu emocji i zaskakujących zwrotów akcji.

Miasteczko kłamców – opis fabuły

Minęło już dziesięć lat odkąd Nicolette opuściła Cooley Ridge. Zrobiła to tuż po tym, jak zaginęła jej najlepsza przyjaciółka. A w rodzinnym miasteczku zostawiła wszystko, co kochała najmocniej. Rodzinę i chłopaka z liceum. Uciekała jednak przed mroczną tajemnicą, która miała pozostać w tamtym miejscu na zawsze. I kiedy w końcu bohaterce wydaje się, że przeszłość zostawiła daleko za sobą, otrzymuje niespodziewaną wiadomość: Muszę z tobą porozmawiać. Ta dziewczyna. Widziałem tę dziewczynę. Czy mogła pozostać obojętna na taką informację? Nicolette to w zupełności wystarczyło, by powrócić do Cooley Ridge.

Ale koszmar zdaje się powtarzać, bo wkrótce po jej powrocie znika kolejna dziewczyna. Ostatni raz dziewczyna była widziana, kiedy wchodziła do lasu. Lasu, który Nicolette zna praktycznie od dziecka. Przeszłość zdaje się wracać do bohaterki ze zdwojoną siłą. Ponadto jak nigdy wcześniej nakręca się spirala strachu, a wraz z nią rośnie lista oskarżeń i zarzutów. Wszystko to powoduje, że atmosfera w Cooley Ridge zaczyna się zagęszczać. Każdy przypadkowy przechodzień, najbliższy przyjaciel czy sąsiad staje się podejrzanym. Choć każdy z nich ma alibi. Czy kłamstwa naprawdę wystarczą, by skutecznie ukryć prawdę?

Chociaż to pierwsze kroki autorki w świecie literatury, już zdążyła zaskarbić sobie uwielbienie wielu Czytelników. Jej debiutancka powieść w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera i zyskała uznanie nie tylko odbiorców, ale także krytyków literackich. Nie pozostaje nam nic innego, jak gorąco polecić również Wam tę powieść.

Przypominamy, że książka Megan Mirandy pt. Miasteczko kłamców w sprzedaży pojawi się 17 lipca 2017 roku. Znajdziecie ją tutaj. Takiej gorącej premiery nie może przegapić żaden miłośnik thrillerów. Koniecznie to sprawdźcie!