Książki na letnie wieczory - kup na TaniaKsiazka.pl

Książki na letnie wieczory to zestawienie, na które uwagę powinien zwrócić każdy miłośnik ciekawych i wciągających historii. Ponieważ wśród prezentowanych dziś tytułów absolutnie każdy najadzie coś dla siebie. Tym samym powody do zadowolenia mają wielbiciele literatury młodzieżowej, erotycznej, thrillerów, powieści obyczajowych czy romansów współczesnych. Każdy z wymienionych tu tytułów to międzynarodowy lub nasz krajowy hit. Poza tym znajdziecie tu nie tylko gorące nowości, dostępne już na rynku, ale także głośne zapowiedzi, na które z niecierpliwością czekają czytelnicy w całej Polsce. Jesteście ciekawi, co dziś dla was przygotowaliśmy? Koniecznie to sprawdźcie!

Książki na letnie wieczory - kup na TaniaKsiazka.pl

Książki na letnie wieczory – sprawdź!

Ring Girl

Ring Girl - kup na TaniaKsiazka.plGłówną bohaterką powieści jest Eden, silna, atrakcyjna i przede wszystkim pewna siebie dziewczyna. Na pozór wiedzie ona beztroskie studenckie życie z dala od domu. Tym samym mieszka w Nowym Jorku i chce korzystać z życia, niczego nie żałując. Skrywa jednak w sobie traumatyczne doświadczenia z dzieciństwa, które karzą jej trzymać się jak najdalej od ringu i bokserskiego świata. Nie sądziła jednak, że jedno wyjście na Galę Mistrzów wywróci jej życie do góry nogami. Całkiem przez przypadek dwójka dawnych znajomych ponownie się spotyka. Okazuje się, że były wychowanek jej ojca, z chłopca, stał się prawdziwym mężczyzną. Maszyną do zabijania.

Logan „Dante” Johnson żyje pod kloszem. Mimo iż jest silny i nieugięty, nie potrafi sprzeciwić się własnemu ojcu. Jednak spotkanie z żywiołową Eden przypomniało mu, że życie to nie tylko zakazany i nakazy oraz dyscyplina.

Czy tajemnice, które skrywają przed sobą, przeszkodzą im w drodze do szczęścia? Czy odnajdą się w świecie, który oboje równie mocno kochają, co nienawidzą? Ponieważ ona jest córką byłego Mistrza Świata w boksie. On natomiast jest pretendentem do tytułu.

Książka dostępna od 3 lipca 2019 roku.

Jak przechytrzyć nieboszczykaKsiążki na letnie wieczory - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Wakacje all-inclusive mają kilka wad. Po pierwsze cena, po drugie sztuczność i rozlazła nuda pobytu, po trzecie średnio dwa dodatkowe kilogramy na tydzień. A po czwarte, wcale nie tak łatwo przestać być tam singielką…

W związku z tym z tych i paru innych powodów Lucyna i Elwira decydują się na urlop nad Bałtykiem. Los się do nich uśmiecha: wynajęty (tanio!) domek jest uroczy. Na plaży – pustki (bo w kalendarzu czerwiec). Towarzystwo w postaci przyjaciółki – najlepsze pod słońcem.  Poza tym nawet znana z kaprysów nadmorska pogoda okazuje się dla nich łaskawa. Jedyny problem to nieboszczyk.

Książka dostępna od 3 lipca 2019 roku.

Za głosem serca

Za głosem serca - kup na TaniaKsiazka.plTo z pewnością jedna z najpiękniejszych literackich historii miłosnych ostatnich miesięcy. Jak wiele możesz poświęcić dla miłości? Czy jest warta tego, aby odebrać głos swojemu własnemu „ja”? Bohaterka pragnie uwolnić się od przeszłości i znaleźć dla siebie nowe miejsce. Co, kiedy jednak czarujący świat filmowy okazuje się pułapką, a nie krainą marzeń?

Osiemnastoletnia Romy Morgan ratuje życie hollywoodzkiemu gwiazdorowi Loganowi Rushowi. Dzięki temu dostaje pracę jako jego osobista asystentka. A w związku z tym z dnia na dzień ląduje w środku ekscytującego świata filmu. Poza tym spełnia się sen Romy – między nią a Loganem zaczyna więcej niż iskrzyć. Jednak już wkrótce bohaterka odkrywa, że plan filmowy to nic innego jak świat iluzji i niedotrzymanych obietnic. Tym samym traci pewność, komu może tak naprawdę zaufać. I kiedy odkrywa mroczną tajemnicę Logana, musi dokonać wyboru między miłością a zemstą.

Książka dostępna od 10 lipca 2019 roku.

 Sekretne dziecko

 Książki na letnie wieczory - zobacz na TaniaKsiazka.plSusie musiała zrobić coś, czego odtąd zawsze będzie żałować. A potem zakopała głęboko i wyparła z pamięci przyczyny, dla których postąpiła tak, a nie inaczej. Jednak jej sekret powraca. Tym samym czego się tylko nie dotknie, jest naznaczone cieniem tamtego dramatu. Poza tym mąż Susie zastanawia się, dlaczego żona oddaliła się od niego. Córki nie potrafią zrozumieć jej zmiennych nastrojów. Susie zdaje sobie sprawę z tego, że przeszłość niszczy jej rodzinę, a poczucie winy zjada ją samą, ale nie potrafi uciec od konsekwencji swoich czynów.

Nikt nie zna całej prawdy o Susie, a kiedy jej córki odkrywają rąbek tajemnicy, musi odpowiedzieć na pytanie, które nękało ją przez prawie całe życie. Czy prawda połączy jej rodzinę na nowo, czy rozdzieli na zawsze?

Książka dostępna od 3 lipca 2019 roku.

Zbyt blisko

Zbyt blisko - kup na TaniaKsiazka.plConnie i Ness poznały się w parku, w którym bawiły się ich dzieci. Okazało się, że są sąsiadkami, i wkrótce stały się nierozłączne. Kiedy rozpadło się małżeństwo Ness, Connie wspierała ją w trudnych chwilach. Jednak to, co było zażyłą przyjaźnią, niepostrzeżenie przemieniło się w rodzaj obsesji. W związku z tym przyjaciółka staje się obecna zawsze i wszędzie, a Connie nie ma nawet skrawka prywatnej przestrzeni ani czasu dla męża i dzieci. To staje się nie do zniesienia.

Gdy w szpitalu psychiatrycznym Connie odzyskuje świadomość, dowiaduje się, że popełniła straszliwą zbrodnię. Ale ona nic nie pamięta, cierpi na amnezję dysocjacyjną. Jednak z pomocą psychiatry mozolnie dociera do prawdy.

Książka jest już dostępna.

Zenith Zenith - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Większość zna Andromę Racellę jako Krwawą Baronową, potężną najemniczkę, której bezlitosne rządy rozciągają się na całą Galaktykę Mirabel. Dla załogi jej szklanego statku Marauder jest po prostu Andi – ich przyjaciółką i nieustraszoną przywódczynią kosmicznych piratów. Kiedy kolejna rutynowa misja nie przebiega zgodnie z planem, cała załoga Maraudera trafia w ręce okrutnego łowcy nagród.

Andi, zmuszona do udziału w niebezpiecznej misji, stawia czoła mrocznemu władcy owładniętemu żądzą zemsty. W związku z tym załoga Maraudera stanie przed trudnym wyborem. Albo przywrócą porządek w galaktyce, albo rozpoczną wojnę. Gdy statek rusza w stronę nieznanego, pewne jest tylko to, że już nikomu nie mogą ufać.

Książka jest już dostępna.