Świąteczne ksiązki dla dzieci - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Były już świąteczne powieści dla dorosłych, przyszedł więc czas na książki na święta dla dzieci. Już teraz zadbajcie o to, by Wasze maluchy odpowiednio przygotowały się do tego magicznego dnia w roku. To pierwsze święta Waszego dziecka? A może chcielibyście, by poznało bliżej świąteczne tradycje? Dla dzieci to szczególny czas – piszą listy do Mikołaja i z niecierpliwością wyglądają go przez okno. A do tego wciąż na nowo dziwią się, jak to możliwe, że zostawił prezenty, chociaż nie w każdym domu jest komin. Zapach pieczonych pierniczków, krzątanina w kuchni – nawet maluchy wyczuwają podniosłość tej chwili. A te emocje i niezwykłą atmosferę skutecznie doprawią prezentowane dziś książki!

Książki na święta dla dzieci - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Książki na święta dla dzieci- poczuj magię!

Idą święta - kup na TaniaKsiazka.pl

Idą święta Monika Utnik-Strugała

To nowe i rozszerzone wydanie bestsellerowego hitu. Jak wyglądają święta w różnych zakątkach świata? Czym różnią się nasze świąteczne tradycje od innych? I właściwie dlaczego ubieramy choinkę, odwiedzamy świąteczne jarmarki i przygotowujemy aż tyle potraw? Odpowiedzi na te oraz wiele więcej pytań, znajdziecie właśnie w tej książce!

Książki na święta dla dzieci - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Prezent gwiazdkowy dla Korneliusza Klopsa John Burningham

Właśnie jest Wigilia, a Mikołaj dostarczył wszystkie prezenty, więc może smacznie położyć się spać. Tymczasem w worku został jeszcze jeden podarunek dla Korneliusza Klopsa, który mieszka na szczycie góry. W związku z tym Mikołaj po raz kolejny zaprzęga sanie i rusza w świat. Czy zdąży dostarczyć prezent na czas?

Gdzie jest Mikołaj - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Gdzie jest Mikołaj David Bedford

Mały Miś nie mógł doczekać się wizyty Mikołaja. A chociaż mama mówiła mu, że ten pojawi się, kiedy Mały Miś pójdzie spać, bohater z ekscytacji nie potrafił usnąć. Chciał zobaczyć Świętego Mikołaja.Aż tu nagle na dole rozległ się dziwny dźwięk… Czy to właśnie on?

Najmniejszy pomocnik Mikołaja - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Najmniejszy pomocnik Mikołaja Małgorzata Górna

Każde dziecko na świecie wie, że Mikołaj ma do pomocy mnóstwo zaradnych elfów. Teraz maluchy mają szansę dowiedzieć się, jak wygląda praca tych małych skrzatów. Ponadto dowiedzą się, skąd prezenty biorą się pod choinką i przekonają się, że warto spełniać marzenia. A do tego żyć z innymi w zgodzie i przyjaźni.

Jak schować Lwa w Święta - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Jak schować Lwa w święta Helen Stephens

W święta Malwina wyjeżdża z rodzicami do cioci, jednak dziewczynka dowiaduje się, że do pociągu nie może zabrać Lwa. A przecież są nierozłączni! Czy w związku z tym Lew pozwoli, by Malwina była smutna? I jak uda się im pokonać przeciwności losu? Czytelnicy znajdą tu świąteczną atmosferę i ciepłą opowieść o przyjaźni.

Książki na święta dla dzieci - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Rymowanki grudniowe Mirosława Kwiecińska

Ta książka pomoże waszym dzieciom przeżyć czas Adwentu w magiczny sposób. Znajdą tu bowiem wierszyk na każdy dzień. To kalendarz adwentowy, w którym są nie tylko rymujące się wiersze, ale także przepiękne ilustracje. Ponadto dzieci znajdą tu informacje, dotyczące tradycji Świąt Bożego Narodzenia.