PolecamyPoradnikiPromocje

Książki o odchudzaniu i zdrowym odżywianiu do 40% taniej!

Książki o odchudzaniu i zdrowym odżywianiu

Co prawda w Polsce mrozy, jakich dawno w naszym kraju nie widzieliśmy, ale już trzeba myśleć o wiośnie. Znając naszą rodzimą aurę, przyjdzie nagle z dnia na dzień. 🙂 Tak więc warto zadbać o piękny wygląd i dopilnować, aby wiosenne i letnie ubrania leżały jak ulał. Jeszcze nie jest za późno, żeby zrzucić nadprogramowe kilogramy i cieszyć się zdrowiem i pięknym wyglądem. Na rynku jest wiele tytułów, które Wam w tym pomogą. Warto też skorzystać z bardzo atrakcyjnej 40% promocji na książki o odchudzaniu i zdrowym odżywianiu, która będzie obowiązywała w dniach 28 luty – 23 marca na TaniaKsiazka.pl.

Książki o odchudzaniu i zdrowym odżywianiu: Księga soków Michael T Murray

Wiem z bardzo wiarygodnego źródła, że 70% sukcesu w odchudzaniu to dieta, 30% to ćwiczenia. Tak więc zacznijmy od diety. Najpierw propoponuję coś płynnego, czyli soki. Ostatnio w mediach pojawia się wiele kontrowersyjnych informacji na ich temat: np. że soki to sam cukier, że są niezdrowe. Zapewne te ze sklepowych półek tak, ale nie te robione własnoręcznie. Sprawdźcie przepisy na pyszne i zdrowe soki owocowo-warzywne, które będą Waszym wielkim sojusznikiem w walce o wiosenną sylwetkę.

 

 

Książki o odchudzaniu i zdrowym odżywianiu: Zielona bogini Sophie Uliano

Zielone jest dobre. 🙂 Każdy, kto chce schudnąć, powinien poznać zielony smak jedzenia i nie chodzi mi o produkty zepsute lub farbowane. 🙂 Chodzi oczywiście głównie o warzywa, ale nie tylko. Autorka tej diety Sophie Uliano pokaże Wam, jak nie tylko wybierać dobre, zielone produkty z warzywniaków i zamienić je w odchudzające dania, ale także, jak pomagać naszej planecie, wkroczyć na eko ścieżkę i to niskim kosztem.

 

 

Książki o odchudzaniu i zdrowym odżywianiu: Codziennie fit! Marta Hennig

I pora na te 30% sukcesu w odchudzaniu, czyli nielubiane przez wszystkich ćwiczenia. Może i nie są one lubiane, ale to właśnie mięśnie spalają tłuszcz i co ciekawe robią to najintensywniej przez dobę po zakończeniu ćwiczeń! Obowiązuje jedna zasada, która będzie Waszą drogą do pokochania aktywności fizycznej: musicie wybrać programy i rodzaje ruchu, które najbardziej Wam pasują. Tylko takie formy aktywności mają szansę zostać w Waszym życiu na dłużej. Zajrzyjcie, co takiego radzi w tej kwestii trenerka personalna, Marta Hennig, autorka jednego z najpopularniejszych, w polskiej blogosferze, blogów fit: CodziennieFit.pl.

Zajrzyjcie na całą długą listę przecenionych fit poradników i wybierzcie te idealnie skrojone na Waszą miarę. Naprawdę nie można narzekać na mały wybór, więc znajdzie swoich sojuszników i postawcie pierwszy krok do uzyskania wymarzonego wyglądu i przy okazji poprawienia stanu swojego zdrowia.

Książki o odchudzaniu i zdrowym odżywianiu - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!