Pierwsza ekranizacja książki Colleen Hoover, Confess, właśnie miała swoją zagraniczną premierę. Serial zadebiutował za oceanem 4 kwietnia>>>. Tymczasem fani na całym świecie czekają na upragnioną premierę filmu na podstawie innej książki tej autorki: Ugly Love. Podobno ma na wielkim ekranie zadebiutować 7 listopada 2018 roku. Tymczasem wybrałam dla Was książki podobne do Ugly Love. Mam nadzieję, że umilą Wam czas oczekiwania na film.

Książki podobne do Ugly Love: Układ, Elle Kennedy

W tej książce pojawia się wątek, który tak elektryzuje fanów w Ugly Love, czyli “związek” bez zobowiązań. Bohaterka książki, Hannah Wells, posiada coś, czego gwiazda hokeja Garrett Graham bardzo chce – wie, jak zaliczyć jeden bardzo trudny przedmiot na studiach. Garrett Graham ma także coś, czego z kolei chce Hannah – wie jak zaliczyć… szybki numerek. Zawierają więc układ, który tylko na początku wydaje się prosty i nieskomplikowany.

Książki podobne do Ugly Love: Cztery sekundy do stracenia, K. A. Tucker

K.A. Tucker to jedna z najpopularniejszych autorek New Adult, która ma ten niebywały talent, że potrafi wciągnąć czytelnika w wir niezwykle pięknych historii miłosnych. W tej książce, podobnie jak w Ugly Love, też pojawiają się zasady, których główny bohater zawzięcie się trzyma. Najważniejsza to: nigdy nie sypiać z pracownicami. Nie jest to proste, tym bardziej, że Cain jest wlascielem klubu ze striptziem, w którym pracuje wiele pięknych kobiet. Jedna szczególnie wystawi jego silną wolę na próbę.

Książki podobne do Ugly Love: Wbrew zasadom, Samantha Young

Bohaterowie tej książki w przeciwieństwie do Tate i Milesa, oboje nie chcą się angażować w żaden długotrwały związek. Po pewnych ustaleniach od razu zgadzają się, że ich relacja będzie czysto fizyczna. Jocelyn przystaje na propozycję Bradena, żeby skupić się na rozwijaniu niesamowitej chemii, która niezaprzeczalnie między nimi jest. Ale jak to zwykle w takich układach bywa, coś idzie w zupełnie innym kierunku niż oboje planowali. Okaże się, że są zasady, które po prostu trzeba złamać.

Dla fanów Ugly Love: Dręczyciel, Penelope Douglas

Bohater tej książki podobnie jak Miles ma za sobą wiele trudnych doświadczeń. Są one nieco innej natury, niż te u bohatera Ugly Love, ale w równym stopniu odbierają mu wiarę w to, że jeszcze kiedyś coś będzie tak jak trzeba. Miłość Jareda i Tate jest znacznie brzydsza niż ta w Ugly Love, jednak podobnie jak w książce Hoover, uczymy się dostrzegać piękno w miejscu, w którym pozornie go nie ma.

Dla fanów Ugly Love: Mimo naszych kłamstw, Tarryn Fisher

Wybrałam tę książkę, bo podobnie jak w Ugly Love pokazana w niej miłość nie jest piękna. Mimo naszych kłamstw to trzeci tom serii Mimo moich win, której bohaterami są Olivia i Caleb. Ich miłość przechodzi tak wiele dramatów i zwrotów akcji, że zdecydowanie jest daleka od słodkich słów, liścików miłosnych i kwiatów. I mimo, iż u jej podstaw leży prawdziwe, piękne uczucie, będzie budowana na stosie z kłamstw.

Dla fanów Ugly Love: Piękny drań, Christina Lauren

Kiedy bohater tej książki zrozumie, że nie jest w stanie oprzeć się pokusie, jaką jest sypanie ze swoją podwładną, szybko zrozumie, że pojawi się problem zupełnie innego rodzaju. Będzie musiał coś wykombinować, żeby “mieć ciastko i zjeść ciastko”, zatrzymać Chloe Mills przy sobie i jednocześnie nie zakładać na jej palec obrączki. Piękny drań to jedna z najbardziej ekscytujących książek, jaką kiedykolwiek czytałam. Teoretycznie prosta fabuła w najlepszym wydaniu.

Dla fanów Ugly Love: Morze spokoju, Katja Milay

Josh Bennett nie chce, żeby ktokolwiek coś dla niego znaczył. Wszyscy, których kochał, odeszli. Wydaje się, że ciąży na nim fatum, którego nic nie jest w stanie przerwać. Jednak pewna dziewczyna, Nastya, uparcie nie daje za wygraną. Czy uda jej się zburzyć jego mury i sprawić, że na suchej pustyni pojawi się wreszcie życie?

Książka Ugly Love to nie tylko historia miłości, która miała być tylko prostym układem opartym na zasadach, ale także niezwykle emocjonalna, pięknie napisana i chwytająca za serce historia dwojga ludzi, którzy w głębi duszy szukali kogoś bliskiego. Książki, które dla Was wybrałam mają jeden wspólny mianownik: ludzie, którym wydaje się, że są w stanie oddzielić uczucia od pożądania fizycznego pewnego dnia zrozumieją, że miłość pojawia się w najmniej spodziewanym momencie, nawet jeśli tego nie chcieli.