Bestsellery marca

TanioKsiążkowe bestsellery marca, podobnie jak w poprzednim miesiącu otwiera książka: Był sobie pies, Camerona Bruce’a. W porównaniu do lutego drugie miejsce utrzymał także tytuł Sztuka kochania, Michaliny Wisłockiej. Pojawiły się również zupełnie nowe tytuły. Sprawdźcie, po które książki Polacy sięgali w marcu najchętniej.

Manwhore +110. Bestsellery marca: Manwhore +1, Katy Evans

Kontynuacja bestsellerowego tytułu Katy Evans Manwhore nie zawodzi. Znowu trafiamy prosto do ekscytującego świata Malcolma Sainta i słodkiej Rachel. Czy ich związek w końcu będzie przypominał miłosną sielankę, czy jednak pojawią się na nim rysy, które zburzą z trudem budowane szczęście?

mleko i miód9. Bestsellery marca: Mleko i miód, Rupi Kaur

Nowość na naszej liście bestsellerów. Nie jest to książka fabularna, ale zbiór wierszy. W tych krótkich poetyckich formach kryje się tajemnica kobiecości, miłości, piękna, które kryje się w duszy kobiety. Pół miliona sprzedanych kopii na całym świecie świadczy o tym, że wciąż potrzebujemy w naszym życiu piękna poezji.

Mitologia nordycka8. Bestsellery marca: Mitologia nordycka, Neil Gaiman

Każda książka Neila Gaimana to wielkie wydarzenie w światowej literaturze. Ten autor jest nie tylko bardzo utalentowanym pisarzem, ale także niezwykle przyzwoitym człowiekiem. Tym razem zabiera nas w świat nordyckich mitów, w których znajdziemy wiele motywów znanych z największych światowych bestsellerów fantasy.

 

Chata7. Bestsellery marca: Chata, William P. Young

Chata to jedna z najbardziej oryginalnych książek, które kiedykolwiek pojawiły się na rynku i jedna z najbardziej niesamowitych. O tej powieści znowu stało się głośno za sprawą ekranizacji z aktorem znanym z Avatara. Książka opowiada o mężczyźnie, który pewnego dnia dostał list od samego Boga i zaproszenie, żeby zmierzyć się z bolesną przeszłością.

 

Za zamkniętymi drzwiami6. Bestsellery marca: Za zamkniętymi drzwiami, B. A. Paris

Za farsą idealnego małżeństwa kryje się mrożąca krew w żyłach historia związku mężczyzny i kobiety. Jedna z tych osób jest zniewolona i tylko pozornie wiedzie szczęśliwe życie. Dla ludzi z zewnątrz życie Jack i Grace to sielanka, dla Grace to piekło, z którego kobieta nie potrafi się wyrwać. Światowy bestseller.

Enklawa5. Bestsellery książkowe: Enklawa. Cykl Vestmanna tom 1, Ove Løgmansbø Remigiusz Mróz

Kiedy okazało się, że Ove Løgmansbø to tak naprawdę Remigiusz Mróz, fani autora przeżyli chwilę prawdziwej euforii. Dowiedzieli się, że nie muszą czekać na kolejną premierę książki Remigiusza Mroza, bo na rynku już jest kilka książek z nowej serii autora. Enklawa otwiera Cykl Vestmanna, serię kryminałów z Wysp Owczych.

Baśnie Barda Beedle`a4. Bestsellery książkowe: Baśnie Barda Beedle`a, Joanne Kathleen Rowling

Baśnie Barda Beedle`a zabierają nas prosto do świata Harry’ego Pottera. W końcu Hermiona Granger miała je prawie zawsze przy sobie i pomogły jej rozwikłać tajemnice Insygniów śmierci. Te historie są tak niesamowite jak sama seria o Harrym Potterze.

Inwigilacja3. Bestsellery książkowe: Inwigilacja. Joanna Chyłka tom 5, Remigiusz Mróz

Na liście marcowych bestsellerów nie mogło zabraknąć najnowszego tomu z Joanną Chyłką. Tym razem charyzmatyczna prawniczka zetknie się ze sprawą z wątkiem islamistycznym w tle. Nie będzie to proste zadanie, tym bardziej, że nie potrafi obdarzyć swojego klienta zaufaniem.

Sztuka kochania2. Bestsellery książkowe:  Sztuka kochania, Michalina Wisłocka

Ta książka znowu jest na liście TanioKsiążkowych bestsellerów i to na wysokim drugim miejscu. Skąd zainteresowanie Polaków książką, która powstawała w zamierzchłych czasach, kiedy o seksie nie mówiło się prawie wcale? Być może sięgają po nią z ciekawości, żeby dowiedzieć się jak TO się robiło w PRL-u, kiedy książki takie jak Grey nie zajmowały jeszcze pierwszych półek z bestsellerami.

Był sobie pies1. Bestsellery książkowe: Był sobie pies, Cameron W. Bruce

I pierwsze miejsce marcowej listy bestsellerów księgarni TaniaKsiazka.pl, które obroniło swoją pozycję lidera z poprzedniego miesiąca. Był sobie pies to historia zarówno dla miłośników zwierząt jak i dla tych, którzy ich nie mają. Bezsprzecznie wzruszy każdego. Opowiada o niezwykłej relacji człowieka i psa, której nie jest w stanie zniszczyć nawet śmierć.

Tanioksiążkowe bestsellery marca to lista książek, po które zdecydowanie warto sięgnąć w tym miesiącu.