PolecamyPromocje

Książki za 5 zł, 10 zł, 15 zł i 20 zł – mega okazja!

Książki za 5 zł, 10 zł, 15 zł

Po taniości książki za 5 zł, 10 zł, 15 zł - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Czy udane zakupy to źródło radości i zadowolenia? Na pewno tak! Dlatego zajrzyjcie do najnowszej promocji TaniaKsiazka.pl: Książki za 5 zł, 10 zł, 15 zł i 20 zł, gdzie możecie w bardzo niskich cenach kupić dużo fantastycznych tytułów. I pieniążków więcej w portfelu zostanie i na półkach mniej miejsca. Czyli podwójnie weselej na sercu. Zajrzyjcie więc na promocyjne super listy TaniaKsiazka.pl, a ja postaram się Wam zaprezentować kilka tytułów, na które szczególnie warto zwrócić uwagę. Spieszcie, się promocja trwa wyjątkowo krótko, tylko do 19 września.

Książki za 5 zł, 10 zł, 15 zł i 20 zł – warto skorzystać z takiej okazji!

Śmiejąc się w drodze do meczetu Zarqi Nawaz to książka pod wieloma względami szczególna i niezwykle potrzebna w dzisiejszych czasach. To autobiografia kanadyjskiej muzułmanki o pakistańskich korzeniach, która mieszka na co dzień w Kanadzie, a także przezabawny obraz życia pewnej muzułmańskiej rodziny w odmiennym kulturowo społeczeństwie. Autorka pokazuje swoje życie pełne absurdów i zabawnych sytuacji, jednocześnie przybliżając nam zwyczaje i wierzenia muzułmanów.

Książka, która jak mało która pozwala nam poznać tę obcą kulturę i ją zrozumieć, dostrzegając także, że za tą całą otoczką dziwnych i obcych zwyczajów znajdują się ludzie niejednokrotnie zwyczajni, zabawni i czasami podobni do nas. Książka obsypana wieloma nagrodami.

Pokochaj swoje ciało - zobacz na TaniaKsiazka.pl!

Książkę znajdziecie tutaj>>

Z kolei w książce Pokochaj swoje ciało Talii Fuhrman znajdziemy jedną z najważniejszych rad, jakich można udzielić młodej kobiecie, która próbuje znaleźć receptę na piękny wygląd: Pokochaj siebie. Często młode kobiety zapominają, że sposoby na szczupłą sylwetkę i piękne ciało nie powinny szkodzić naszemu organizmowi, a przecież wiemy, że często wybierają właśnie takie, szybkie i wyniszczające metody. Tymczasem skutki takiego postępowania mogą być opłakane. Dlatego autorka książki radzi, aby przede wszystkim odżywiać się zdrowo, mądrze, a wtedy piękny wygląd będzie oczywistością. Skorzystajcie z jej rad i… pokochajcie siebie.

Książki za 5 zł, 10 zł, 15 zł w tym kryminały 

Tulipanowy wirus - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Świetny kryminał za 10 zł? Proszę bardzo. 🙂 Tulipanowy wirus Daniëlle Hermans to misternie utkana intryga i zagadka, która połączy dwa morderstwa, w tym jedno sprzed 400 lat. Ofiary łączy jeden wspólny mianownik – tulipany. Jednak nie są to zwykle kwiaty, ale te najbardziej szlachetne odmiany. Czy dlatego ludzie, którzy byli z nimi związani na przełomie wieków zmarli podobną śmiercią? Jeden z nich trzymał w rękach XVII-wieczną księgę traktującą o tulipanach właśnie.

Bohaterowie tej niezwykle wartkiej, kryminalnej intrygi będą musieli “cofnąć się w czasie” i znaleźć rozwiązanie, jeżeli sami nie chcą stać się kolejnymi ofiarami…

 

Całą listę książek z tej niesamowicie okazyjnej promocji znajdziecie w tym miejscu>>>>

tanie książki