Książkowe hity dla kobiet - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Książkowe hity dla kobiet to zestawienie idealne dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej. Poza tym na dzisiejsze propozycje powinny zwrócić uwagę także wielbicielki powieści obyczajowych, romansów oraz beletrystyki i literatury pięknej. W związku z tym jesteśmy pewni, że każda czytelniczka znajdzie wśród wymienionych tytułów coś dla siebie. Dlatego gorąco zachęcamy do zapoznania się z zestawieniem książkowych hitów dla kobiet! I koniecznie dajcie nam znać, czy któraś książka przypadła wam szczególnie do gustu.

Książkowe hity dla kobiet

Książkowe hity dla kobiet – Wiosna w sercu

Główną bohaterką powieści jest Lucy Shakespeare, prawniczka, która odnosi w życiu zawodowym same sukcesy. Poza tym to najstarsza i najbardziej opanowana z czterech sióstr. Dlatego też kobieta zawsze ma wszystko pod kontrolą, łącznie ze swoimi uczuciami. Tym samym chwilowe romanse i romantyczne uniesienia, trwające krócej, niż jedna wiosna, kompletnie jej nie interesują. Jednak opanowanie bohaterki zostaje wystawione na ciężką próbę, kiedy poznaje nieziemsko przystojnego Lachlana MacLeisha.

Wiosna w sercu - kup na TaniaKsiazka.plLachlan zatrudnia Lucy, ponieważ potrzebuje, aby jego sprawą spadkową zajęła się osoba najlepsza w branży. I ostatnie, czego teraz potrzebuje mężczyzna, to romans. Jednak, kiedy poznaje Lucy, wie, że ta kobieta nie pozwoli mu skupić się jedynie na pracy. W związku z tym oboje stają przed trudnym zadaniem.

Bohaterowie starają się robić wszystko, by nie załamać swoich postanowień. Jednak obezwładniające przyciąganie wydaje się o wiele silniejsze od nich. Wspólnie podróżując przez Szkocję, Paryż i Nowy Jork zastanawiają się, czy czasem nie warto zaryzykować. Zaryzykować i oddać ster uczuciom. Czy tak poukładane osoby pozwolą sobie na utratę kontroli i zaufają uczuciu, które ich połączyło?

Książka jest już dostępna w sprzedaży.

Książkowe hity dla kobiet – Wino z MalwinąWino z Malwiną - zobacz na TaniaKsiazka.pl

W życiu Majki nareszcie wszystko się ustabilizowało. Wygląda na to, że po wielu perypetiach znalazła nie tylko swoje miejsce na ziemi, ale przede wszystkim miłość i przyjaźń. Jednak nie jest dobrze, jak jest za dobrze. Tym samym nad Uroczysko nadciągają burzowe chmury, ich pierwszym zwiastunem jest przyjazd Niemki, której celem, jak szepczą mieszkańcy Malowniczego, jest odbierać ludziom ziemię.  Jaki wpływ będzie miała ta wizyta na mieszkańców Uroczyska i całego miasteczka? Czy miejscowi dadzą sobie radę z kłopotliwym gościem?  Kim jest ciotka Rozalia, która niespodziewanie zjawia się w Uroczysku? I jak do tego wszystkiego ma się tytułowe wino?

Książka dostępna od 15 maja 2019 roku.

Książkowe hity dla kobiet – (Nie)Piękność. Ile jest warta twoja uroda?

(Nie)piękność - sprawdź na TaniaKsiazka.plNasturcja ma dwadzieścia osiem lat i piękne imię, choć sama czuje się kwintesencją brzydoty. W czasach, gdy uroda determinuje wszystko, Nasturcja coraz bardziej zamyka się w sobie. Z tego powodu flirtuje przez Internet z nieznajomymi mężczyznami, uwodząc ich pod maską anonimowości.

Czterdziestopięcioletnia Paulina jest jej całkowitym zaprzeczeniem. Pod każdym względem zdaje się ideałem piękna, choć nikt nie wie, ile ją to kosztuje i jak bardzo czuje się samotna. Ponieważ jej każdy kolejny związek kończy się katastrofą.

Drogi obu kobiet przecinają się pewnego dnia, by uroda i brzydota mogły się przeniknąć i pomóc sobie wzajemnie. Co tak naprawdę wyznacza współczesne kanony piękna? Czym jest atrakcyjność? Jak bardzo czujemy się dobrze sami ze sobą? Czy mężczyźni faktycznie szukają kobiet nieskazitelnych?

Książka dostępna od 15 maja 2019 roku.

Książkowe hity dla kobiet – Pocałuj mnie wiosną

Główną bohaterką powieści jest Caitlin Timberlake, która zrobiła oszałamiającą karierę w Nowym Jorku. W związku Pocałuj mnie wiosną - kup na TaniaKsiazka.plz tym ekskluzywne narzuty, które zaprojektowała, znajdowały się w najdroższych, nowojorskich apartamentach. Mimo tego kobieta czuła ogromną pustkę, którą postanowiła wypełnić, wracając do rodzinnego Eternity Springs. Postanowiła bowiem, że to właśnie tam zrealizuje najskrytsze marzenie. Jednak w działaniach skutecznie rozprasza ją przede wszystkim przystojny mechanik Josh. Wkrótce okazuje się, że Caitlin pragnie mężczyzny. Jednak ten ma zupełnie inne plany.

Bohaterka nie ma pojęcia, że przystojny mechanik ma za sobą przeszłość, o której stara się zapomnieć w malowniczym Kolorado. Ich pierwsze spotkanie rozpala zmysły Josha i porusza serce. Jednak mężczyzna już dawno temu obiecał sobie, że z nikim się nie zwiąże. A kiedy niespodziewanie wpada w tarapaty, może utracić wszystko, na czym naprawdę mu zależy. Czy miłość i determinacja Caitlin wystarczą, by go uratować?

Książka dostępna od 15 maja 2019 roku.

Książkowe hity dla kobiet – Jeszcze się kiedyś spotkamy

Jeszcze się kiedyś spotkamy - sprawdź na TaniaKsiazka.plAdela, Franciszek, Janek, Rachela, Joachim i Sabina wiele razy zadawali sobie pytanie, jakby potoczyło się ich życie, gdyby nie wojna. Ponieważ każde z nich miało wielkie plany i marzenia. Poza tym przeżywali pierwsze miłości i prawdziwe przyjaźnie. Nikogo wtedy nie interesowało, czy ktoś ma nazwisko żydowskie, niemieckie czy polskie. Tym samym łączyła ich szczera i bezinteresowna przyjaźń. Jednak okrutna wojna brutalnie przerwała ich szczęście i zmieniła życie.

Wiele lat później, wnuczka Adeli, Justyna, przeżywa kryzys małżeński. To właśnie wtedy poznaje historię swojej babki i jej przyjaciół. Historię, która zmienia Justynę na zawsze. Bo są takie opowieści, które zostają w nas na zawsze. Są także ludzie, których nigdy nie zapomnimy.

Książka dostępna od 15 maja 2019 roku.

Książkowe hity dla kobiet – Księżniczka

Lena, dorosła kobieta, mężatka, i Lenka, dziewczynka, która dopiero rozpoczyna podróż przez życie. Ta sama osoba, Księżniczka - kup na TaniaKsiazka.plale pierwsza z bagażem doświadczeń tej drugiej. To ciężar, z którym musi się zmierzyć po latach księżniczka tatusia. W zacnym domu szanowanego inżyniera i budowniczego socjalistycznej Nowej Huty, za zamkniętymi drzwiami, rozgrywa się dramat pozornie idealnej rodziny. Obserwowany oczami dziecka, dodatkowo nabiera ostrości. W związku z tym dorosła Lena wraca do rodzinnego domu, aby stanąć z ojcem twarzą w twarz i przekonać się, czy wszystko można wybaczyć. Czy szacunek i miłość wpisane w relację rodzicielską są silniejsze niż pamięć o krzywdzie.

Książka jest już dostępna w sprzedaży.