Książkowe prezenty na Dzień Matki!

Książkowe prezenty na Dzień Matki to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy wciąż zastanawiają się, w jaki sposób uczcić jedno z piękniejszych świąt w roku. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji pomyśleć, czym obdarować mamę, przychodzimy z pomocą. Ponieważ mamy nigdy nie przestają się martwić o swoje dzieci, nawet kiedy te są już dorosłe, warto podarować jej chwilę wytchnienia i relaksu.

Książkowe prezenty na Dzień Matki!

W związku z tym nic tak nie umili jej czasu jak dobra i wciągająca książka, która na chwilę wyrwie ją z zatroskania i oderwie od rzeczywistości. Tym samym z przyjemnością prezentujemy dziś zestawienie kilku książek, na które warto zwrócić uwagę. Przygotowane propozycje sprawdzą się idealnie, jako książkowe prezenty na Dzień Matki. Jeśli natomiast nie jesteście pewni, czy któraś z lektur spodoba się waszej mamie, nic straconego! Na końcu znajdziecie uniwersalne rozwiązanie, które zadowoli obie strony!

Książkowe prezenty na Dzień Matki – Zagubiona, drugi tom Trylogii Autorskiej

Weronika zdradzona, opuszczona i złamana próbuje odnaleźć się w świecie, gdzie najbliżsi, którzy powinni cięZagubiona - sprawdź na TaniaKsiazka.pl wspierać, wciąż ranią, a pomocną dłoń podają obcy. Przyjaciele. To oni nie pozwalają się poddać i całkiem zrezygnować z walki o odrobinę szczęścia. Wydawałoby się, że nic gorszego niż utrata wielkiej miłości nie może Weroniki spotkać. Tymczasem los jej nie oszczędza. Tym samym dokonuje ona nowych wyborów, popełnia kolejne błędy, oddaje serce w niegodne ręce. A w związku z tym coraz bardziej traci zaufanie do świata i ludzi. Rozczarowania i porażki zdają się znaczyć życie dziewczyny, która pragnie jedynie poczucia bezpieczeństwa i prawa do miłości. Właśnie ona ta pierwsza, najpiękniejsza, czy raczej jej wspomnienie, jest jasnym światłem w niekończącym się mroku.

Czy Weronika i Wiktor odnajdą drogę do siebie, czy też bezpowrotnie utracą to, co ich łączyło?

Książka w sprzedaży od 16 maja 2019 roku.

Książkowe prezenty na Dzień Matki – Niebezpieczna gra

Niebezpieczna gra - sprawdź na TaniaKsiazka.plWeronika to jedna z najlepszych policjantek w wydziale kryminalnym stołecznej policji. Jednak jej karierę przerywa dramatyczna akcja, w której traci partnera. Z tego powodu jej życie całkowicie się zmienia. Wkrótce kobieta nieoczekiwanie dostaje zadanie, które wykonać może tylko ona. W Wilanowie znaleziono zwłoki kandydata na urząd premiera, a jedynym świadkiem zdarzenia jest znany i zabójczo przystojny aktor, Przemysław Rej. Niestety gwiazdor nic nie pamięta. A w związku z tym, dopóki sprawa nie zostanie wyjaśniona, mężczyzna potrzebuje całodobowej ochrony. Aby nie wzbudzać podejrzeń, Weronika i Rej muszą udawać parę. Wkrótce okaże się, że mężczyzna nie mówi całej prawdy, a na jaw wychodzą kolejne sekrety. Poza tym oboje zostają wplątani w niebezpieczną grę, w której stawką będzie nie tylko życie.

Książka dostępna od 15 maja 2019 roku.

Książkowe prezenty na Dzień Matki – Jeszcze się kiedyś spotkamy

Adela, Franciszek, Janek, Rachela, Joachim i Sabina wiele razy zadawali sobie pytanie, jakby potoczyło się ich życie, Jeszcze się kiedyś spotkamy - sprawdź na TaniaKsiazka.plgdyby nie wojna. Ponieważ każde z nich miało wielkie plany i marzenia. Poza tym przeżywali pierwsze miłości i prawdziwe przyjaźnie. Nikogo wtedy nie interesowało, czy ktoś ma nazwisko żydowskie, niemieckie czy polskie. Tym samym łączyła ich szczera i bezinteresowna przyjaźń. Jednak okrutna wojna brutalnie przerwała ich szczęście i zmieniła życie.

Wiele lat później, wnuczka Adeli, Justyna, przeżywa kryzys małżeński. To właśnie wtedy poznaje historię swojej babki i jej przyjaciół. Historię, która zmienia Justynę na zawsze. Bo są takie opowieści, które zostają w nas na zawsze. Są także ludzie, których nigdy nie zapomnimy.

Książka dostępna od 15 maja 2019 roku.

Książkowe prezenty na Dzień Matki – Becoming. Moja historiaBecoming. Moja historia - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Któż nie chciałby wiedzieć, jak wygląda życie u boku prezydenta Stanów Zjednoczonych? Jak to jest odnaleźć się w roli jego żony i matki jego dzieci, kiedy jest się ciągle pod ostrzałem kamer i aparatów fotograficznych? Tym samym każdy twój ruch jest bacznie śledzony, a najmniejsze potknięcie urasta do rangi światowego skandalu. Właśnie o takim życiu postanowiła opowiedzieć Michelle Obama. W związku z tym to zaskakująco intymny rozrachunek życia kobiety wrażliwej i stanowczej. Kobiety, która konsekwentnie odmawiała spełniania oczekiwań innych i której historia zachęca, by pójść w jej ślady.

Książka jest już dostępna.

Jeśli w dzisiejszym zestawieniu nic nie wpadło wam w oko, bez paniki! Tutaj znajdziecie jeszcze więcej inspiracji i pomysłów na prezent, nie tylko książkowych. Nie jesteście pewni, że to, co wybierzecie, przypadnie do gustu mamie? Nic straconego! Ponieważ tutaj znajdziecie bony podarunkowe. Tym samym osoba obdarowana sama zadecyduje, na co go przeznaczy. To idealne rozwiązanie!